Reklama

Reklama

Agnieszka Hyży urodziła

Agnieszka Hyży urodziła! Razem z Grzegorzem Hyżym przywitała na świecie długo wyczekiwaną pociechę. Szczęśliwa mama podzieliła się tą radosną nowiną z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie opublikowała zniewalający kadr i urocze nagranie z maleństwem i ukochanym.

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży urodziła. Pokazała zdjęcie z dzieckiem

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży pilnie strzegą swojej prywatności i nie należą do grona osób, które chętnie opowiadają o codzienności. Ostatnio jednak w ich życiu przyszedł moment na ogromną zmianę! Para doczekała się dziecka.

Dziennikarka postanowiła ten wyjątkowy czas spędzić przede wszystkim z najbliższymi, dlatego - jak sama przyznaje - długo wstrzymywała się z informacją o narodzinach maleństwa. Teraz jednak postanowiła podzielić się cudowną nowiną i wyjątkowymi ujęciami z nowym członkiem rodziny.

"Bardzo długa podróż za nami... Nasz świat się zatrzymał, a zegar stanął w miejscu. Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy RAZEM, wciąż trudno nam w to uwierzyć. RODZINA. Dziś doświadczamy i odczuwamy ją bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nareszcie... Szczęśliwi RODZICE i RODZEŃSTWO" - napisała Agnieszka Hyży.

Reklama

Agnieszka i Grzegorz Hyży rodzicami

Agnieszka i Grzegorz Hyży są małżeństwem od 6 lat. Zakochani wzięli ślub 17 lipca 2015 roku. W połowie sierpnia tego roku dziennikarka pochwaliła się fanom, że po wielu staraniach zaszła w ciążę.

Na maleństwo z utęsknieniem czekali nie tylko rodzice, ale również rodzeństwo. Przypomnijmy, Agnieszka Hyży ma córkę - Martę, która urodziła się w 2013 roku, a jej mąż ma bliźniaków - Wiktora i Alexandra, którzy przyszli na świat w 2012 roku.

Katarzyna Solecka

Czytaj więcej:

Okrutna nagość w polskim filmie?

Znamy zwycięzcę programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

"Milionerzy": Polonista poległ na pierwszym pytaniu!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży | Grzegorz Hyży

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje