Reklama

Agnieszka Dygant obchodzi 40. urodziny!

Agnieszka Dygant, czyli Agata Przybysz z "Prawa Agaty", śmieje się, że 40. urodziny to dobra okazja do podsumowania tego, co spotkało ją w życiu. - Ale podsumowań nie będzie! - mówi aktorka, która właśnie dziś - 27 marca - kończy 40 lat...

- Będzie tort ze świeczkami, może jakaś impreza - powiedziała niedawno w wywiadzie Agnieszka Dygant, pytana o to, jak spędzi dzień swoich 40. urodzin.

Reklama

Aktorka nie zamierza jednak robić bilansu swojego dotychczasowego życia. Żartuje, że wciąż czuje się bardzo młoda, a wszystko, co wspominać będzie jako staruszka, jest jeszcze przed nią.

- Chciałabym mieć na starość dużo historii do opowiadania - zwierzyła się kilka dni przed swoimi urodzinami, dodając, że chciałaby mieć w przyszłości mały domek w lesie, urządzać w nim imprezy dla przyjaciół, podczas których mogliby... wspominać stare dzieje.

Agnieszka przyznaje jednak, że czasami zastanawia się, czy to, co dostała od życia, spełniło jej oczekiwania, czy plany, które kiedyś miała, udało się jej zrealizować, a marzenia, które snuła, spełniły się.

- Mam pracę, partnera, dziecko, więc mogę powiedzieć, że wszystkie moje plany i marzenia się zmaterializowały - twierdzi.

Początki kariery Agnieszki Dygant wcale nie zapowiadały, że stanie się jedną z ulubionych serialowych gwiazd w Polsce. Dość długo czekała na rolę, która pozwoliłaby jej rozkochać w sobie widzów. Pierwszą z serii takich właśnie ról zagrała w "Na dobre i na złe".

- Broniłam się przed tą rolą. Miał to być jedynie epizod, krótka przygoda. Specjalnie zagrałam ją "grubą krechą", bo chciałam, żeby nie przeszła nie zauważona. No i tak się jakoś stało, że Mariolka spodobała się widzom, a rola zaczęła się rozrastać. To mnie nieco zaskoczyło i... przeraziło. Nie chciałam utknąć w serialu, zamknąć się w skorupce jednej postaci. Chciałam pokazać się też z innej strony, dać sobie szansę rozwoju - mówiła kilka lat temu.

Na szczęście Agnieszka nie musiała długo czekać na kolejne propozycje. Czarna w "Fali honoru" i Frania Maj w "Niani" potwierdziły, że w pełni zasługuje na miano gwiazdy. Także rola Agaty Przybysz w "Prawie Agaty" dowodzi, że jest po prostu świetną aktorką!

Dziś Agnieszka Dygant kończy 40 lat. Czego sobie życzy z tej okazji?

- Żeby wszystkim było jak najlepiej - śmieje się.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Wywiad z Bondem

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 40 lat | urodziny | aktorka | serial | Prawo Agaty | Agnieszka Dygant

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje