Reklama

Agata Młynarska w duecie z Kurzajewskim

Agata Młynarska nie będzie już jedyną gospodynią programu "Świat się kręci" w TVP1. Maciej Kurzajewski, który zastępował dziennikarkę od 8 maja, pozostanie w tej roli również po wakacjach.

Maciej Kurzajewski od nowego sezonu najprawdopodobniej prowadzić będzie program "Świat się kręci" na zmianę z Agatą Młynarską - poinformował kilka dni temu portal Wirtualnemedia.pl.

Reklama

Przypomnijmy, że Maciej Kurzajewski, znany głównie jako prezenter programów sportowych, zastępował dziennikarkę od 8 maja. Z powodów zdrowotnych dziennikarka musiała chwilowo pożegnać się z magazynem.

Przedłużająca się choroba Młynarskiej spowodowała, że Kurzajewski prowadził audycję do końca sezonu. Jego obecność w programie spotkała się z pozytywnym przyjęciem widzów, dlatego jesienią dziennikarz będzie już oficjalnym współgospodarzem magazynu.

Maciej Kurzajewski ma doświadczenie nie tylko w prowadzeniu programów sportowych - był gospodarzem "Kocham Cię, Polsko!" i "Gwiazdy tańczą na lodzie".

To nie jedyna zmiana w programie "Świat się kręci". TVP1 pracuje nad odświeżeniem formuły magazynu, by przyciągał większą liczbę młodszych widzów.

Program "Świat się kręci" emitowany jest w TVP1 od jesieni 2013 roku - oglądało go średnio 1 mln osób. Od początku jego gospodynią była Agata Młynarska. Rok 2013 był dla niej przełomowy. Po sześciu latach pracy w telewizji Polsat, dziennikarka przyjęła propozycję prowadzenia codziennego publicystycznego programu na żywo "Świat się kręci" i przeszła do TVP.

W rozmowach z dziennikarzami Agata Młynarska wielokrotnie mówiła, że ten program to dla niej wielkie wyzwanie zawodowe. Jak zareagowała na wiadomość, że nie będzie już jedyną gospodynią magazynu "Świat się kręci", nie wiadomo.

Zobaczcie Agatę Młynarską w programie "Świat się kręci":

Maciej Kurzajewski w roli gospodarza magazynu:


Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL/Wirtualnemedia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje