Reklama

Reklama

Ada Fijał: Przyciąga dobrą energię

Ada Fijał podkreśla, że na co dzień nie spotyka się z ludzką zawiścią. Nie przypomina sobie też sytuacji, w której jakaś inna kobieta czegoś by jej zazdrościła bądź źle życzyła. Prezenterka TVN Style jest optymistycznie nastawiona do świata i wierzy, że dobra energia do niej wraca. Ma szczęście do ludzi i dzięki nim często się uśmiecha.

Ada Fijał przekonuje, że czuje się spełniona zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym

Ada Fijał jest osobą niezwykle ciepłą, otwartą i kontaktową, a jako zodiakalna waga intuicyjnie dąży do zgody i harmonii. Aktora przyznaje, że również na swojej drodze zazwyczaj spotyka osoby empatyczne i życzliwe.

- Chyba mam szczęście do ludzi w ogóle - przyznaje. - Waga bardzo lubi ludzi, to taki znak, który jest bardzo otwarty, i ja do tej pory nie miałam sytuacji, w których kobieta "podkładałaby mi nogę". Staram się przyciągać dobrą energię i chyba mi się to udaje, bo do ludzi mam naprawdę szczęście w życiu - mówi agencji Newseria Ada Fijał.

Reklama

Aktorka przyznaje, że czuje się szczęśliwa i spełniona zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym. Od lat tworzy udany związek z Piotrem Walczyszynem, jest też mamą 4-letniego Antosia.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Ada Fijał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje