Reklama

Reklama

17. sezon "Chirurgów" będzie ostatni?

Jak informuje magazyn "People", cieszący się niesłabnącą popularnością serial "Chirurdzy", może zmierzać w stronę ostatecznego finału. Taki wniosek płynie z wywiadu udzielonego przez Ellen Pompeo serwisowi Variety. 50-letnia aktorka powątpiewa w nim bowiem w kontynuację najdłużej emitowanego serialu medycznego w historii telewizji. Tym bardziej, że jej samej kontrakt wygasa w tym roku. Może być zatem tak, że premiera 17 sezonu zaplanowana na 12 listopada w stacji ABC, będzie też datą ostatniego sezonu "Chirurgów".

Ellen Pompeo związana jest z "Chirurgami" od samego początku, czyli od 2005 roku

Pełniąca funkcję także producentki Ellen Pompeo wyraża się oczywiście nad wyraz ostrożnie. "Nie wiemy, kiedy tak naprawdę serial się skończy, ale nie wykluczamy, że to może nastąpić w tym roku" - dwuznacznie kreśli przyszłość produkcji aktorka, by za chwilę dodać, że jako producentka robi wszystko, aby projekt ten był jak najlepszy.

Dodaje także nieskromnie, że jej zdaniem ten sezon będzie najlepszym w jej dotychczasowej karierze. A dodajmy, że jest z serialem związana od samego początku, czyli od 2005 roku, kiedy to został wyemitowany pierwszy odcinek.

Jak sama zapewnia, praca w tym serialu dała jej szansę być lepszym człowiekiem. A rola dr Meredith Grey nauczyła ją więcej, niż była skłonna początkowo przyznać. I choć jeszcze kilka miesięcy temu pozwoliła sobie na dość kontrowersyjne wyznanie, że przy tym serialu trzymają ją przede wszystkim wysokie dochody, w ostatnim wywiadzie dała odczuć, że w grę wchodziły także powody emocjonalne. "Sednem serialu jest zbliżanie ludzi" - dodała, podkreślając, że chciałaby, aby "Chirurdzy" otworzyli oczy fanom na ludzkie potrzeby.

Reklama

W poście na swoim instagramowym profilu Ellen Pompeo napisała zaś, że jest 17 sezonem bardzo podekscytowana. Nie tylko z tego powodu, że poruszony w nim zostanie aktualny temat pandemii. Przede wszystkim dlatego, że ma nadzieję, że "Chirurdzy" nie tylko ją uczyniły lepszym człowiekiem. I że takiego właśnie dziedzictwa sobie życzy.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Chirurdzy | Ellen Pompeo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje