Reklama

Reklama

11-letnia Edyta Herbuś w tańcu z Tomaszem Barańskim

Jurorka „World of Dance Polska” – nowego tanecznego show Polsatu swoją taneczną karierę rozpoczynała na początku lat 90. Później przyszedł czas na sukcesy Mistrzostwa Polski i Puchary Polski, po które sięgała w formacji tanecznej czy zwycięstwo w Eurowizji. Dziś z powodzeniem łączy miłość do tańca z aktorstwem. A jak to się zaczęło?

Już jako 11-letnia dziewczynka wyjechała na obóz taneczny. Jednym z jej kolegów był... Tomasz Barański.

"Niesamowicie żywe nadal są te wspomnienia. To był mój pierwszy obóz taneczny szkoły 'Step by step' - Selpia 1992, a ja byłam po raz pierwszy w życiu zakochana...nie tylko w tańcu" - wspomina Herbuś.

"Te obozy to były najpiękniejsze momenty w życiu. Jeszcze wtedy nie wiedziałem że Edytka jest tak wspaniałą tancerką i że będę tańczył z nią w parze. To stało się chwilę później za sprawą naszego trenera Roberta Kupisza. Niesamowite, bo już rok później wygraliśmy międzynarodowy konkurs Hradec Kralove w Czechach, gdzie w swojej kategorii pokonaliśmy 270 par" - tak zapamiętał tamte czasy Tomasz Barański.

Reklama

A jakie taneczne gwiazdy Edyta Herbuś odkryje w drugim odcinku "World of Dance Polska"? Odpowiedź już w piątek w Polsacie o godzinie 20.05.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje