Reklama

Telekamery "Tele Tygodnia" 2010

Sienkiewicz: Zabójczy uśmiech

Marzena Sienkiewicz jest w tym roku nominowana do Telekamery "Tele Tygodnia" 2010 w kategorii "prezenter pogody". Dziennikarka współpracowała już z wieloma stacjami; obecnie możemy ją oglądać na antenie TVP2.

- Strasznie się ucieszyłam, naprawdę. To jest moja pierwsza nominacja. Jestem z niej bardzo dumna i pewnie ona sama wystarczyłaby mi do szczęścia, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia - opowiada o swojej reakcji na wyróżnienie Sienkiewicz.

Reklama

Dziennikarka jako osoba pracująca już od wielu lat w branży zna wszystkie jej tajniki. Co jest sekretem jej sukcesu? - Wiem o czym mówię. To nie jest powtarzanie po synoptyku. Liczy się przygotowanie merytoryczne - wyjaśnia.

Jej niewątpliwym atutem jest promienny uśmiech, który prawie nigdy nie schodzi z jej ust.

- Znajomi mówią, że mój uśmiech zabija. Nie jest tak, że go wykorzystuję - po prostu tak mam: na antenie, w domu, wszędzie - śmieje się dziennikarka.

Jako prezenterka pogody Sienkiewicz dysponuje fachową wiedzą, która przydaje się w codziennym życiu. Mimo to Marzena żartuje, że planując wakacje, nigdy nie sprawdza prognoz pogody:

- Wybieram miejsca, gdzie niebo jest wiecznie niebieskie, a słońce świeci wysoko. A najbardziej i tak liczy się czas spędzony z rodziną - tłumaczy.

Sienkiewicz pochodzi z Sopotu, ale już od siedmiu lat mieszka w Warszawie.

- Nie mogłam się na początku kompletnie przyzwyczaić. Spotkałam tam wielu specyficznych ludzi. Na początku było ciężko, ale z czasem do wszystkiego przywykłam - opowiada o swojej przygodzie ze stołecznym miastem.

Chociaż jest doświadczoną prezenterką, to przyznaje, że ciągle odczuwa stres w czasie pracy. Zdarzają się jej również wpadki: - Kiedyś odpiął mi się guzik w bluzce i nie mogłam nic z tym zrobić. Potem zdjęcia "latały" po całym internecie - kończy jak zawsze z uśmiechem.

Marzena Sienkiewicz: Uśmiech? Tak już mam


Konkurentami Sienkiewicz są: Jarosław Kret, Tomasz Zubilewicz i Marek Horczyczak oraz Dorota Gardias-Skóra.

Dorota Gardias-Skóra: Osobowość, uśmiech i sympatia

Marek Horczyczak: Prezentowanie pogody bywa ekstremalne

Tomasz Zubilewicz: Mam choroby zawodowe


Przypominamy, że tym roku żadna stacja telewizyjna nie pokaże gali Telekamery "Tele Tygodnia" 2010. Ceremonię będzie można obejrzeć tylko u nas! INTERIA.PL przeprowadzi bezpośrednią transmisję! Zapraszamy!!!

Telekamery 2010 on Facebook


INTERIA.PL

Reklama