Reklama

Taniec z Gwiazdami 2014 - Jesień

"Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

To był wyjątkowy odcinek. Przypomnijmy, że tydzień temu widzowie, za pomocą specjalnej aplikacji, mogli wybierać, jakie pary chcieliby zobaczyć w szóstym odcinku "Tańca z gwiazdami". Przez sześć dni gwiazdy ćwiczyły pod okiem nowych trenerów.

Co z tego wyniknęło? Kto z kim i co zatańczył?

Jako pierwsi na parkiet wkroczyli Mateusz Banasiuk i Agnieszka Kaczorowska. Para zatańczyła cza-czę do utworu Lady Gagi "Poker Face".

"Jest coraz lepiej, jak tak dalej pójdzie, to nie wiem, jak to się skończy" - powiedział Michał Malitowski o Mateuszu. "Bardzo podobała mi się choreografia. Byłeś szeroki, duży, choć z postury jesteś przecież delikatny. Ale... dlaczego nie ruszasz pupą?" - dodała nieco rozżalona Iwona Pavlovic. "Obserwując pana od początku tego programu dochodzę do wniosku, że może być pan jednym z nielicznych facetów, którzy mogą wygrać ten program" - przyznał Andrzej Grabowski.
Para zebrała za swoją prezentację 33 punkty.

Reklama

Jan Mela i Nina Tyrka zaprezentowali walca wiedeńskiego.

"Dzisiaj przekładam cię przez swoje kolano i na gołą pupę klapsy lecą! Pierwszy raz przeszkadzała Ci noga. To oczywiście nie jest Twoja wina" - powiedziała zasmucona Czarna Mamba. "Walc to faktycznie nie jest pana bajka, ale ja pana uwielbiam i bardzo pana cenię. Ale 10 dzisiaj panu nie dam" - dodał Andrzej Grabowski.
Jaka ocena od jurorów? Para zebrała zaledwie 24 punkty.

Agnieszka Sienkiewicz i Jan Kliment zatańczyli sambę.

"Czy partneruje Ci Włoch czy Czech, to i tak najpiękniejsza jest Twoja polska krew" - zarymował na początku Michał Malitowski. "Wzięłaś mnie, było super. A szpagat..." - dodał. "Od Stefano do Janka, to jakby dwóch w jednym. Gubiła pani w tańcu pióra" - dodała nieco bez związku z tańcem Beata Tyszkiewicz.
Para zebrała 35 punktów.

Rafał Maślak i Hanna Żudziewicz zatańczyli tango.

"Tańczyć, kiedy zamyka się oczy, to nie jest taka prosta sprawa. Rama dzisiaj gorsza niż ostatnio, Rafał. Chyba się strasznie męczyłeś. Rytm tanga musi być taki, jakbym go uderzała, a nie muskała" - stwierdziła Iwona Pavlovic. "Piękne przedwojenne tango, ale pan to zatańczył jak Maślak chce zatańczyć z Kozakiem. Dlaczego nie patrzy pan na partnerkę, tylko w górę" - dodał Andrzej Grabowski.
Para otrzymała 26 punktów.

Anna Wyszkoni i Rafał Maserak zatańczyli cha-chę.

"Ani Wyszkoni nikt w tym programie nie dogoni" - wyznał Michał Malitowski. "Ta przechodnia korona nie wróży nic dobrego. Teraz pani będzie musiała tańczyć życie" - dodała Beata Tyszkiewicz, nawiązując do zamiany par, która miała miejsce w tym odcinku. "Jesteś cudna. To był piękny, mądry taniec. Kobieto, po prostu rozwalasz" - wyznała Czarna Mamba. "Pani dużo w tańcu opowiada. To jest perfekcyjne wykonanie, ale to jest też fantastyczna historia, opowiadanie" - zakończył wypowiedzi jurorów Andrzej Grabowski.
Jaka ocena? Po raz pierwszy w programie para otrzymała 40 punktów.

Marcin Miller i Magdalena Soszyńska brawurowo wykonali charlestona.

"Wiesz co Krzysiu, dzisiaj tańczycie z innymi partnerami i okazuje się, że fajnie jest w tej zdradzie. Wszyscy są zadowoleni. Po prostu szok. Super było, było rytmicznie. Nawet był pięta palce, pięta palce" - powiedziała zachwycona Iwona Pavlovic. "Panie Marcinie, dzisiaj przypomina mi Maurice Chevaliera. Znalazł pan swój styl i było naprawdę pięknie" - dodał Andrzej Grabowski. "To twój najlepszy wykon! Zdecydowanie! To było świetne, zabierz się za jazz, skończ tym disco polo" - zaapelował do lidera zespołu Boys Michał Malitowski. "Zeszczuplał pan, wyprzystojniał, przebywa wśród pięknych pań i jeszcze pani za to płacą. Ma pan dystans do siebie, który czyni pana niezależnym. Brawo!" - oświadczyła Beata Tyszkiewicz.
Taniec jurorom bardzo się spodobał i przyznali parze 37 punktów!

Marcelina Zawadzka i Stefano Terrazzino wykonali tango.

"Stefan, nie przejmuj się swoim wzrostem, dałeś radę, choć dla mnie było za mało ognia" - powiedział Malitowski, nawiązując do dużej różnicy wzrostu pomiędzy wysoką Marceliną, a niskim Stefano. "W tangu jest zapis, że ma być władcza rola mężczyzny. Stefano, powiem tak: mały, ale byk. Choć trochę czułam niedosyt... Marcelina, nie oddałaś się Stefano w tańcu. Przykro mi to mówić" - przyznała nieco zawiedziona Czarna Mamba. "Po raz pierwszy się nie zgadzam. Dla mnie było bardzo pięknie i ładnie wymyślone" - dodał Andrzej Grabowski.
Ile punktów zebrała para? 32, czyli nie tak źle!

Jak wyglądała sytuacja po punktacji jurorów?

Anna Wyszkoni i Rafał Maserak - 40 punktów
Marcin Miller i Magdalena Soszyńska - 37 punktów
Agnieszka Sienkiewicz i Jan Kliment - 35 punktów
Mateusz Banasiuk i Agnieszka Kaczorowska - 33 punkty
Marcelina Zawadzka i Stefano Terrazzino - 32 punkty
Rafał Maślak i Hanna Żudziewicz - 26 punktów
Jan Mela i Nina Tyrka - 24 punkty.

Po głosowaniu widzów okazało się, że ten odcinek wygrali Anna Wyszkoni i Rafał Maserak, a najmniejszą popularnością cieszyła się para Mateusz Banasiuk - Agnieszka Kaczorowska. Jednak zgodnie z naszymi przewidywaniami, tym razem z programem nikt nie musiał się pożegnać. Za to w następnym odcinku odpadną aż dwie pary. Co to będą za emocje! Zapraszamy za tydzień na naszą relację!

Ta tydzień na parkiecie zobaczymy pary w "starym" składzie:

Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino
Anna Wyszkoni i Jan Kliment
Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak
Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz
Jan Mela i Magdalena Soszyńska
Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska
Marcin Miller i Nina Tyrka.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!