Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2021

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Finał podzielił internautów

W finale 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" zwyciężyli Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, w pokonanym polu zostawiając Kajrę i Rafała Maseraka. Jak się okazuje, nie wszystkim taki werdykt przypadł do gustu.

Część widzów "Tańca z Gwiazdami" jest zawiedziona zwycięstwem Piotra Mroza i Hanny Żudziewicz

"Taniec z Gwiazdami" to już historia! Widzowie Polsatu zdecydowali, że Kryształowa Kula trafiła tym razem w ręce Piotra Mroza oraz Hanny Żudziewicz. To oni wygrali 12. edycję show.

Finał "Tańca z Gwiazdami" podzielił widzów

"Gratulacje! W pełni zasłużona i wytańczona Kryształowa Kula", "Wielkie brawa", "Brawa i wielkie ukłony dla Hani i Piotra za zdobycie Kryształowej Kuli w 12. edycji 'Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami'. W pięknym stylu podążali do finału, bez żadnego lansu, bez rozgłosu wokół siebie, szacun za skromność, styl i klasę (...) - pisała część widzów.

Reklama

Z drugiej strony pojawiły się również komentarze od osób, które nie do końca zgadzają się z takim werdyktem.

Według nich, zwycięstwo bardziej należało się Kajrze i Rafałowi Maserakowi. Internauci krytykowali ponadto zachowanie Piotra Mroza podczas finału. Ich uwagę zwróciło również m.in. sugerowanie, że druga z finałowych par jest bardziej faworyzowana przez jury.

"Panie Piotrze myślałam, że jest pan inny... Zachował się pan po chamsku", "Coś się nam ten Piotr zmienił podczas tego programu. Wydawał się na początku taki miły i sympatyczny, a tu na koniec taki zadufany w sobie i zbyt pewny siebie.......co sława nie robi z człowieka", "Granie pod publikę.... słodzenie...religia-  to żegnanie się Piotra i to biadolenie Hani jak to dużo razy wygrał Maserak itd...itd...było nie fajne....Kajra była o niebo lepsza....nie udawała, tylko ciężko pracowała..." - przekonywali fani tanecznego show Polsatu.

Czytaj również:

Na jej pogrzebie wybuchł skandal. "Miał pan tupet, że tu przyszedł"

Polska aktorka w końcu bierze ślub? To zdjęcie zdradza wszystko!

Odsłania ciało w bikini. Nie do wiary, że ma już 40 lat!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy