Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2021

Reklama

"Taniec z Gwiazdami" 2021: Kto odpadł w szóstym odcinku?

Za nami 6. odcinek programu "Taniec z Gwiazdami". Im bliżej finału, tym emocje sięgają zenitu! Każdy z Uczestników daje z siebie wszystko. Mimo wyczerpania chcą, aby przygoda z tańcem trwała jak najdłużej! Niestety ostatni odcinek okazał się pechowy dla Jurasa i Wiktorii, którzy pożegnali się z programem.

Za nami 6. odcinek programu "Taniec z Gwiazdami". Im bliżej finału, tym emocje sięgają zenitu! Każdy z Uczestników daje z siebie wszystko. Mimo wyczerpania chcą, aby przygoda z tańcem trwała jak najdłużej!
Niestety ostatni odcinek okazał się pechowy dla Jurasa i Wiktorii, którzy pożegnali się z programem.
"Taniec z Gwiazdami" 2021: Kto odpadł w szóstym odcinku? /Polsat/ WBF /materiały prasowe

A co działo się w poniedziałkowy wieczór w "Tańcu z Gwiazdami" ? Na początek Gwiazdy zaprosiły do zabawy w rytm hitów legendarnego zespołu ABBA.

Kajra i Rafał Maserak otworzyli show spektakularnym tango do piosenki "Voulez-Vous". - Tango to twój taniec! Ale było trochę nerwowo - skomentował Michał Malitowski. - Była taka energia! - dodała Iwona Pavlović.

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz rozkołysali swingiem do "Honey, honey". - W tym swingu nie było swingu - powiedziała Iwona Pavlović. - Za bardzo byłaś w pionie. Tutaj swingu brakowało - potwierdził Michał Malitowski.

Reklama

Piotr Mróz i Hania Żudziewicz zaczarowali energetycznym paso doble w rytm "Gimme, gimme, gimme". - Dziękuję ci za to, że miałam swoją ulubioną pupę w paso doble. Rozwalacie system - wyznała Iwona Pavlović.

Juras Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła prezentowali cha cha do hitu, przy którym nie da się usiedzieć spokojnie, czyli  "Mamma Mia". - Partnerowania na początku - tu brawo. Wszystko fajnie, a gdy weszła cha cha... - i posypały się słowa krytyki ze strony Michała Malitowskiego.

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke zaprosili do tańca wesołą sambą przy dźwiękach "Dancing Queen". - To jest etap, gdy nasze wymagania rosną. W sumie powinno mi się podobać, ale tu był duży kontrast. Ten taniec był szary - powiedziała Iwona Pavlović. - Jesteś najlepszym przykładem na to, że przysłowie "wiara czyni cuda" jest prawdziwe - dodał Andrzej Grabowski.

"Taniec z Gwiazdami" - 6. odcinek. Kto odpadł?

W drugiej części show Gwiazdy pod skrzydłami swoich tanecznych partnerów przygotowały choreografie do tańców, które już wcześniej w programie zaprezentowały. Mieliśmy okazję sprawdzić, czy tygodnie intensywnych treningów dały efekty.

Kajra i Rafał Maserak zatańczyli nastrojową rumbę i pone wnie chwycili za serce. - Technicznie było to jeszcze lepsze niż ostatnio - powiedział Michał Malitowski. - Piękna praca rąk i nóg - zauważyła Iwona Pavlović. Para zgarnęła od jurorów maksymalną liczbę punktów!

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zaprezentowali quickstepa, który wcześniej stanowił piętę achillesową Oliwki. Czy odrobiła lekcję? - Nie jesteś samodzielna - stwierdziła Iwona Pavlović. Punktacja za słowami jurorów nie była za wysoka.

Piotr Mróz i Hania Żudziewicz porwali do romantycznego walca angielskiego. Jury było oczarowane! Niewątpliwie ta para jest faworytem. - Niestety ostatni odcinek pokazał, że także faworyci mogą odpaść w tym programie - skomentował odejście z programu Kingi Sawczuk sam Piotr Mróz.

Juras Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła jak co tydzień dostarczyli widzom mnóstwo rozrywki, a widzowie w studiu głośno kibicowali. Para zatańczyła quickstepa w niecodziennej odsłonie. - Łukaszu "Jurasie" Jurkowski, ty tancerzu nasz - powiedziała Iwona Pavlović. - Nie wyobrażam sobie tego programu bez ciebie - dodał Michał Malitowski.

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke zaprezentowali klimatycznego foxtrota. - Jesteś księżniczką w standardzie - zauważył Michał Malitowski. - Jest takie powiedzenie, że tańczyć to marzyć za pomocą stóp, ja to widziałem - dodał Andrzej Piaseczny. - To był twój najlepszy taniec - pochwaliła Iwona Pavlović.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z gwiazdami | Oliwia Bieniuk | Sylwia Bomba

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama