Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2021

Reklama

"Taniec z Gwiazdami" 2021: Kto odpadł w piątym odcinku?

"Taniec z Gwiazdami" 2021 trwa w najlepsze. Jednak kolejna para musiała już pożegnać się z programem. Kto odpadł? 5. odcinek okazał się ostatnim dla pary nr 8, którą tworzyli Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski.

"Taniec z Gwiazdami" 2021: Kto odpadł?

Pełen emocji wieczór rozpoczął się od występu Dawida Kwiatkowskiego. To był niezwykły odcinek, bo w pierwszej części oglądalismy na parkiecie troje tancerzy a w drugiej - aż czworo!

Uczestnikom towarzyszyli ich bliscy. Wyjątkowa, rodzinna i przyjacielska atmosfera panowała podczas całego odcinka. "W przypadku dzisiejszego odcinka wygraną trzeba będzie się podzielic z rodziną", zażartowała na wstępie prowadząca Paulina Sykut-Jeżyna.

"Taniec z gwiazdami" 2021: Kto odpadł?

Jako pierwsza, jive’a zatańczyła para nr 10 - Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz wraz z bratem Oliwii, Szymonem. "Szkoda, że jeszcze z Jasiem nie możemy zatańczyć bo byłoby super. To będzie wyjątkowy taniec rodzeństwa Bieniuk", zapowiedziała Oliwia. Jaś wraz z tatą kibicował siostrze na widowni programu.

Reklama

"Na pewno zatańczyłaś luźniej[...]. Szymon, tańczyłeś bardzo ładnie", powiedziała po występie Iwona Pavlović. "Nie wiem na co narzekaja nasze gwiazdy, że maja tak mało czasu", stwierdził Michał Malitowski chwaląc Szymona. "Rodzina to jest siła", podsumował Andrzej Piaseczny. Para otrzymała 27 punktów. W następnym odcinku zatańczą "Sweet honey honey".

Para nr 1, Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła, zatańczyła z partnerką Łukasza, Pauliną. Zaprezentowali tango. "Potrafi być uroczy, potrafi nawrzeszczeć, ale ogólnie jest misiem" - mówiła o Jurasie Paulina.

"Nie chciałabym ani krztyny ująć Wiktorii natomiast - Paulina! Jak ty się wtopiłaś w ten pokaz!", chwaliła po występie Iwona Pavlović. " Juras, prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak tańczy tango". "A nie sambę" - dodał Michał Malitowski, odwołując się do fatalnie ocenionego występu Jurasa sprzed tygodnia. Para otrzymała 31 punktów. Za tydzień zatańczą do "Mamma mia"

Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak czyli para nr 4 na parkiet weszła z mamą Kajry, Leokadią. Zatańczyli charlestona.

"Przeraziłam się. Dla mnie jest to szalony pomysł. Pamiętaj, że mam endoprotezę!" - mówiła przed tańcem pani Leokadia.

"Ja mam dwa sztuczne biodra" - oznajmił po występie Andrzej Grabowski. "Pani miała wszystko pod kontrolą. Jak już pani odpaliła te wrotki nie można było pani zatrzymać" - ocenił Michał Malitowski. I pozdrowił swoją mamę.

Jurorzy ocenili taniec na 35 punktów.

 W szóstym odcinku zatańczą do "Voulez-vous". 

Para nr 3 Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz dziewczyna Piotra, Agnieszka zatańczyli rumbę. "Aga jest piękną kobieta ale jeszcze piękniejsze ma wnętrze" - wyznał Piotr. "U nas zazdrości nie ma może dlatego że ja jestem modelką, on aktorem" - dodała Agnieszka.

"O, sole mio, ale super trio!" - tak rumbę podsumował Michał Malitowski. "Patrzyłam na piękny spektakl absolutnie pięknych ludzi" - zachwycała się Iwona. Rumba dostała początkowo 39 punktów i ku zaskoczeniu wszystkich to Andrzej Piaseczny dał tercetowi najmniej, 9 punktów. Po chwili się poprawił i ostatecznie taniec oceniono na najwyższą notę - 40 punktów. "Gimme, gimme, gimme" - do tej piosenki ABBY Piotr i Hania zatańczą za tydzień.

Para nr 6 Sylwia Bomba i Jacek Jeschke oraz przyjaciółka Sylwii Lili Antoniak tańczyli quickstepa. "Poznałyśmy się przez Instagram. To przyjaźń dwóch dojrzałych kobiet" - opowiadała Sylwia o relacji z Lili.

 "Sylwia, dzisiaj dużo lepiej" - powiedział po występie Michał Malitowski. "A twoja przyjaciółka jeszcze lepiej". "Wyglądało jakbyś Sylwia była w tym tańcu asystentką. Mam nadzieje, że wasza przyjaźń na tym nie ucierpi. Lili byłaś genialna!". Ocena - 29 punktów. Za tydzień para zmierzy się z "Dancing Queen"

"Taniec z Gwiazdami 2021": Kinga Sawczuk odpada z programu. W jakim jest wieku?

 

W wykonaniu pary nr 8 - 20-letniej Kingi Sawczuk i Jakuba Lipowskiego oraz brata Kingi, Kacpra zobaczyliśmy foxtrota. "Chciałam ci podziękować tym tańcem za to, że mnie zawsze wspierasz" - mówiła Kinga. "Nigdy nie tańczyłem, tylko na studniówce. Ale czego się nie robi dla siostry" - wyznał Kacper.

"Kingo, to nie był dla Ciebie najlepszy taniec" - zauważyła Iwona. "Ktoś kiedyś napisał: 'Dlaczego zachwyca skoro nie zachwyca'. Mnie dziś nie zachwyciłaś" - zgodził się Andrzej Grabowski. Tercet dostał 31 punktów. Wylosowali piosenkę "Waterloo", do której jednak już nie zatańczą.

W drugiej części obejrzeliśmy rywalizację par. Napięcie sięgało zenitu, zwłaszcza, że uczestnicy do ostatniej chwili nie wiedzieli, co zatańczą - o tym decydowali widzowie w głosowaniu podczas pierwszej części programu. Stawką były dodatkowe trzy punkty.

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz stanęli w szranki z Kajrą i Rafałem Maserakiem. Zatańczyli cha-chę do piosenki "Ale jazz".
3 punkty zdobyli Rafał i Kajra

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke konkurowali z Piotrem Mrozem i Hanią Żudziewicz. Zobaczyliśmy tango do piosenki "Please don’t stop the music".
3 punkty powędrowały do Sylwii i Jacka

Łukasz "Juras" Jurkowski z Wiktorią Omyłą wystąpili przeciwko Kindze Sawczuk i Jakubowi Lipowskiemu. Zatańczyli sambę do utworu "Ramię w ramię".
3 punkty zdobyli Juras i Wiktoria.

Czytaj także: "Taniec z Gwiazdami" 2021: Iwona Pavlović ostro o występie Oliwii Bieniuk: "Błąd na błędzie"

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: "Taniec z gwiazdami" | Kinga Sawczuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje