Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2019

"Taniec z Gwiazdami": Monika Miller kontuzjowana

Do premierowego odcinka kolejnej edycji tanecznego show zostało już tylko kilka dni. Treningi trwają w najlepsze - godziny ćwiczeń, pot, łzy i kontuzje. Jakiś czas temu informowaliśmy o problemach modelki - Sandry Kubickiej, teraz media obiegła informacja o tym, że wnuczka Leszka Millera złamała żebro!

Monika Miller ma złamane żebro

13 września 2019 roku zobaczymy na parkiecie kolejne gwiazdy, które zgodziły się podjąć taneczne wyzwanie. W parze z profesjonalistami powalczą o Kryształową Kulę. Już jakiś czas temu mieliśmy okazję poznać wszystkich uczestników, jednak jak poradzą sobie w odcinkach na żywo? Czy kilka tygodni treningu wystarczyło, by zachwycić publiczność i jurorów? Zobaczymy! Tymczasem do mediów trafiły informacje o poważnej kontuzji jednej z gwiazd!

Reklama

Monika Miller sama przyznaje, że początkowo zbagatelizowała sprawę - już od jakiegoś czasu narzekała na ból w klatce piersiowej. Specjalista stwierdził, że to nie błahostka - na jednym z treningów uczestniczka, którą mamy zobaczyć na parkiecie z Janem Klimentem, złamała żebro. Czy to przeszkodzi jej w udziale w show? Czy zobaczymy ją w pierwszym odcinku 10. edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami"?

Sama zainteresowana postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Wnuczka byłego premiera RP i fotomodelka odniosła się do plotek na temat jej odejścia z programu przez kontuzję.

W jednej ze swoich instagramowych relacji powiedziała wprost: "Wszyscy pytacie mnie, czy wystąpię w 'Tańcu z Gwiazdami'. Odpowiedź jest prosta: tak, będę nadal, dlatego że z tym złamanym żebrem tańczę już trzy tygodnie i nawet o tym nie wiedziałam! Teraz zaczęło mnie boleć bardziej, ale nic się z tym nie da zrobić, więc tańczyć i tak będę" - przyznała.

Pozostaje więc czekać na nową edycję tanecznego show i efekty pracy profesjonalistów z gwiazdami! Jak poradzą sobie na parkiecie? Tego dowiemy się już wkrótce!


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 10 | Monika Miller