Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Spotkały się mimo epidemii koronawirusa

Diana i Natalia poznały się na planie szóstej edycji programu: "Rolnik szuka żony". Panie przyjaźnią się do dziś, a fotografie ze spotkań chętnie wrzucają do sieci. Tak było i tym razem, jednak ich wspólna fotografia podzieliła internautów...

Chociaż od zakończenia szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" minęło już trochę czasu, to ich przyjaźń trwa nadal! Mowa o Dianie i Natalii, czyli uczestniczkach show, które walczyły o serce rolników: Seweryna i Sławka. Mimo iż żadnej z nich nie udało się znaleźć szczęścia w miłości, to w programie zyskały... przyjaźń!

Panie utrzymują ze sobą kontakt nawet po zakończeniu programu, a zdjęciami ze wspólnych spotkań chętnie dzielą się w mediach społecznościowych. Niedawno Diana świętowała swoje 30. urodziny i z tej okazji jej przyjaciółka postanowiła ją odwiedzić. Podczas spotkania uczestniczki show zachowały szczególne środki ostrożności, zakładając maski oraz rękawiczki.

Reklama

"Bo przyjaźń może trwać mimo kwarantanny - dziękuję Natalcia za najlepszy prezent, którym była Twoja obecność" - możemy przeczytać w opisie ich wspólnego zdjęcia.

Chociaż zwykle aktywność Natalii i Diany w sieci jest ciepło przyjmowana przez internautów, to tym razem - obok komplementów - pojawiła się też... krytyka! Okazało się bowiem, że niektórym internautom nie spodobało się ich zachowanie w dobie panującej epidemii koronawirusa i obowiązujących nakazów pozostania w domach.

"Takim zachowaniem i publikowaniem zdjęć pokazuje Pani, że można się spotykać itp. w tych czasach... To naprawdę zły przykład... Mam nadzieję, że pójdzie Pani za radą wszystkich i #zostańwdomu zanim ktoś z Pani otoczenia umrze..." - napisała jedna z internautek.

Inni komentujący z kolei bardziej skupili się na komplementowaniu bohaterek ujęcia, pisząc: "Pięknie, przyjaźń aż po grób", "Piękne dziewczyny z klasą i elegancją",
"Fajnie wyglądacie w tych maskach. Jak pielęgniarki".

Diana i Natalia wzięły udział w szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony", która była emitowana na antenie TVP1 w okresie od września do grudnia zeszłego roku. Już wiadomo, że wkrótce na ekranach pojawi się kolejna edycja show z Martą Manowską w roli prowadzącej. Jesteście fanami tego formatu?

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy