Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Ślub uczestnika programu! Seweryn Nowak zdradził szczegóły!

Seweryn z programu "Rolnik szuka żony" bierze ślub! W jednym z niedawnych wywiadów uczestnik 6. edycji produkcji TVP zdradził nieco szczegółów uroczystości. Kim jest jego wybranka?

"Rolnik szuka żony": Wkrótce ślub Seweryna i Magdy

Seweryn Nowak to uczestnik 6. edycji programu "Rolnik szuka żony".

Mężczyzna zapisał się w pamięci widzów m.in. przez jego kłótnię z Marleną, którą wcześniej zaprosił do swojego gospodarstwa. Szybko jednak okazało się, że Seweryn i Marlena nie zbudują trwałego związku, a ich burzliwe rozstanie odbywało się także przed kamerami.

Od tamtego momentu minęło już sporo czasu, a w życiu Seweryna wiele się zmieniło. Już w finale programu zdradził, że jest zakochany, a jego serce skradła piękna Magdalena. Para postanowiła razem zamieszkać, a w Wielkanoc Nowak oświadczył się ukochanej.

Reklama

Niemal tuż po tym, jak Magda powiedziała "tak", zakochani ruszyli z organizowaniem ślubu i wesela, jednak sporą przeszkodą okazała się pandemia. Stąd też para zdecydowała, że uroczystość odbędzie się w czerwcu 2022 roku. W rozmowie z Pomponikiem Seweryn zdradził szczegóły dotyczące tego wyjątkowego dnia, opowiedział również o programie "Rolnik szuka żony".

Seweryn wyznał, że na liście weselnych gości znalazła się m.in. Marta Manowska, gospodyni programu TVP.

"Robimy już listę gości, na pewno znajdą się tam nasi przyjaciele z "Rolnik szuka żony" i Marta Manowska. Przyznam, że tęsknię za tą ekipą, ten program naprawdę nas połączył" - wyznał rolnik.

Przyszły Pan Młody uchylił także rąbka tajemnicy na temat miejsca, w którym odbędzie się wesele. Folwark, który wybrali zakochani, mieści się niedaleko gospodarstwa rolnika.

"Jest tam wielka stodoła, która nas urzekła i dlatego postanowiliśmy urządzić tam przyjęcie weselne" - dodał.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje