Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Romantyczne chwile w jacuzzi

Chociaż tegoroczne walentynki są już wspomnieniem, to nie brakuje par, które z chęcią wracają do romantycznych chwil. Tak było w przypadku Ilony i Adriana, czyli pary doskonale znanej z programu: "Rolnik szuka żony". Ostatnio wybranka uczestnika podzieliła się wspomnieniem walentynkowego weekendu, a zobrazowała go zdjęciem z jacuzzi.

Chociaż szósta edycja programu "Rolnik szuka żony" zakończyła się już jakiś czas temu, to widzowie wciąż chętnie sprawdzają, jak potoczyły się dalsze losy jej uczestników. O tym, że bardzo dobrze dzieje się w związku Adriana i Ilony, którzy poznali się przed kamerami, świadczy ostatnia aktywność wybranki rolnika w sieci. Ilona już wcześniej sygnalizowała, iż ich pierwsze wspólne walentynki będą obchodzone nieco później, ale przy okazji zdradziła plan na romantyczny weekend.

"Jak spędzacie walentynki???My mamy w planach relaks w jacuzzi i wypad do kina, ale to niestety musi zaczekać do jutra" - napisała.

Plan Ilony został w pełni zrealizowany, a dowodem na to może być ostatnie zdjęcie w jej instagramowej galerii. Widać na nim uśmiechniętych i spoglądających sobie głęboko w oczy zakochanych, którzy znajdują się w jacuzzi.

Reklama

Związek Ilony i Adriana wzbudza spore zainteresowanie wśród fanów programu "Rolnik szuka żony", którzy od początku trzymali kciuki za ich miłość. Chociaż początkowo rolnik nie krył fascynacji także inną kandydatką - Agatą - to finalnie zdecydował się oddać swoje serce pięknej blondynce i to był strzał w dziesiątkę!

Pod wspomnianym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci komplementowali zakochanych: "Jesteście piękną parą. Miłość, miłość, miłość"; "Pani Ilonko...ależ jest w Panią wpatrzony Pan Adrian...nono...to zauroczenie, szczęście i miłość. Powodzenia dla Was"; "Ślicznie gołąbeczki" - to tylko niektóre z internetowych komentarzy.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL