Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Odcinek świąteczny. Kogo odwiedziła Marta Manowska?

W świątecznym odcinku programu "Rolnik szuka żony" pojawili się bohaterowie nie tylko ostatniej edycji. Kogo odwiedziła Marta Manowska? Kto przesłał życzenia fanom produkcji TVP?

W świątecznym odcinku programu "Rolnik szuka żony" pojawili się bohaterowie nie tylko ostatniej edycji. Kogo odwiedziła Marta Manowska? Kto przesłał życzenia fanom produkcji TVP?
Marta Manowska odwiedziła przed świętami różne rolnikowe rodziny /TVP /materiały prasowe

Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony 8" rozpoczął się od pokazania ślubu Krzysztofa i Bogusi. To, że widzowie TVP zobaczą tę uroczystość producenci zapowiadali już w finale programu.

"Rolnik szuka żony": Ślub Krzysztofa i Bogusi

W specjalnym odcinku Krzysztof i Bogusia wraz z prowadzącą Martą Manowską wspominali moment ślubu, a także opowiedzieli o planach na przyszłość.

Para pobrała się 27 listopada, ślub odbył się w Urzędzie Stanu Cywilnego. Pan młody miał granatowy garnitur, a panna młoda - białą, długą, elegancką sukienkę. W uroczystości uczestniczyły rodziny zakochanych, bohaterowie ósmej edycji programu, m.in. Kamil i Asia, Marta Manowska oraz ekipa realizująca program.

Reklama

"W tak krótkim czasie, to, co się zadziało, to niektórzy nie mogą w to uwierzyć. Miłość jest niesamowita" - przyznała Bogusia, która nie ukrywała, że jest bardzo szczęśliwa jako żona Krzysztofa. "To będę wyjątkowe święta" - dodała.

"Uważam, że wszystko to było przemyślane i nam obojgu to pomogło. Ślub na pewno dużo zmienił. W tej chwili jesteśmy miesiąc po ślubie: życie odmieniło się o 180 stopni - same pozytywne emocje" - powiedział rolnik.

A co para planuje na przyszłość? "Chcemy rozwinąć agroturystykę. Bogusia ma kilka pomysłów" - stwierdził zadowolony Krzysztof.

"Rolnik szuka żony": Marta i Paweł planują ślub i dziecko

Marta Manowska odwiedziła również Martę i Pawła z 7. edycji. Para kupiła dom i jest właśnie w trakcie remontu.

"Zawsze chciałem mieć rodzinę, dom. Mam Martę, pierwszy raz mogę się zachowywać naturalnie, nie udając nikogo. Kochamy się, mamy plany na powiększenie rodziny, na ślub" - wyznał rolnik.

"Przez ten rok bardzo dużo się zmieniło, był to bardzo trudny, ale i piękny rok. Sfinalizowaliśmy to, co planowaliśmy, czyli żeby razem być. W międzyczasie przybył pierścionek" - dodała z uśmiechem Marta, ujawniając, że Paweł jej się oświadczył.

Para zdradziła, że zamierza pobrać się na początku roku.

"Rolnik szuka żony": Asia i Kamil, czyli miłość kwitnie

Marta Manowska pojawiła się również w domu najsympatyczniejszej pary tej edycji, czyli Kamili i Asi. To, że dziewczyna zamieszkała w domu rolnika, wiadomo od dawna. Para zaręczyła się w finałowym odcinku i planuje ślub. Święta po raz pierwszy spędzają razem.

"Rodzina Kamila przyjęła mnie bardzo ciepło. Czuję się tu jak w domu" - mówiła Asia. Dziewczyna zdradziła, że zaczęła pracę w drogerii i jest bardzo szczęśliwa.

Przy okazji okazało się, że Asia bardzo ponaglała Kamila, żeby kupił jej pierścionek zaręczynowy. "Co rano pokazywałam palec i mówiłam, że nic tu jeszcze nie ma. Kiedy Kamil oglądał w internecie nowe traktory, ja mu pokazywałam mój wymarzony pierścionek" - przyznała ze śmiechem. Trochę wymusiła zaręczyny? W końcu Kamil oświadczył się jej przed kamerami.

Młody rolnik powiedział, że jest bardzo szczęśliwy: "Czuję, że Asia dba o mnie, że się troszczy, martwi. Asia to jest wspaniała dziewczyna. Najważniejsze, że jesteśmy razem i że miłość kwitnie". "Nie możemy się od siebie odkleić" - dodała dziewczyna.

"Wierzymy, że będziemy mieli wspaniałe życie" - dodali oboje, choć nie zdradzili daty ślubu.

"Rolnik szuka żony": Drugi syn Agnieszki i Roberta

Widzowie dowiedzieli się też, co słychać u Agnieszki i Roberta z 2. edycji. Para ma dwójkę dzieci, dwóch synów - młodszy syn Adaś przyszedł na świat pięć miesięcy temu. Starszy syn chodzi do przedszkola i ma na imię Tomek.

"Bóg obdarował nas takim cudem. Lepszego prezentu nie mogliśmy sobie wymarzyć. Jestem bardzo szczęśliwy" - mówił Robert.

"Robert jest wspaniałym ojcem i mężem, takim plastrem na całe zło" - dodała Agnieszka.

Widać, że para bardzo się kocha, wspiera i stworzyła szczęśliwą rodzinę.

"Rolnik szuka żony": Małgosia i Paweł planują trzecie dziecko

Marta Manowska pojechała również do Małgosi i Pawła z 4. edycji. Para ma dwójkę dzieci, ale - jak zdradzili - chcieliby powiększyć swoją rodzinę.

"Jak tylko wyjdziemy z pieluch" - wyznał ze śmiechem Paweł. "Mój mąż by mi całą gromadkę zapełnił. Dla niego takie plany są bardzo szybkie" - dodała Małgosia. Przypomnijmy, że para ma syna i córkę, która urodziła się w 2020 roku i jest wcześniakiem - przyszła na świat w 32. tygodniu ciąży.

Co dał im program "Rolnik szuka zony"? "Program dał mi miłość, umożliwił mi założenie rodziny" - powiedziała Małgosia. "Program dał mi żonę, wspaniałe dzieci i ciepło rodzinne, którego mi brakowało" - dodał Paweł.

"Rolnik szuka żony": Seweryn i Magdalena planują ślub na wiosnę

Magda i Seweryn z 6. edycji odnaleźli się już po programie. "Niektórym udaje się w programie, a niektórym poza programem Nie każda osoba ma odwagę stanąć przed kamerami" - powiedział Seweryn.

Para poznała się przypadkiem w sklepie w Pile. Umówili się na kawę i tak to się zaczęło. "Miło się rozmawiało, tematy nie miały końca" - opowiadała Magda, która już po dwóch miesiącach znajomości zamieszkała z rolnikiem. "Trudno było przeprowadzić się z miasta na wieś" - dodała.

Jednak wszystko układa się znakomicie. Seweryn zajmuje się gospodarstwem, a Magda agroturystyką. Para zdradziła, że już jest po zaręczynach i ślub zaplanowany jest na wiosnę 2022 roku.

"Rolnik szuka żony": Pozostali bohaterowie

Swe krótkie życzenia świąteczne widzom przekazali również rolnicy z poprzednich edycji programu - Adam, Zbyszek i Grzegorz z 1. edycji oraz Zbigniew (3. edycja), Adrian (6. edycja), Grzegorz ( 4. edycja), Maciej (7. edycja), Monika (3. edycja), Józef (7. edycja), Dawid (7. edycja), Karol (4. edycja), Magdalena (7. edycja) i Jakub (6. edycja).

Na koniec świątecznego odcinka życzenia przekazali również Kamila i Stanisław - uczestnicy ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL