Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Mikołaj z 4. edycji i Marta wzięli ślub

Kolejna para z programu "Rolnik szuka żony" stanęła na ślubnym kobiercu! Mikołaj z 4. edycji i Marta powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Mikołaj z czwartej edycji "Rolnik szuka żony" ożenił się z Martą. Para wyglądała pięknie!

Informacja o ich ślubie pojawiła się w piątek, 21 września, wieczorem na oficjalnym profilu produkcji TVP na Facebooku.

Panna młoda wyglądała przepięknie, a 73-letni Mikołaj sprawiał wrażenie bardzo szczęśliwego i dumnego.

"W - nie tak znowu już krótkiej - historii naszego programu, co jakiś czas mamy przyjemność poinformować Was o tym, że dwie osoby zdecydowały się spędzić ze sobą resztę wieczności. Tak jest dzisiaj. Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że dziś sakramentalne tak powiedzieli sobie Mikołaj z Rolnik szuka żony 4 i jego wybranka Marta. Milion lat młodej parze!" - czytamy w komunikacie na Facebooku.

Reklama

Przypomnijmy, że informacja o tym, że para ma zamiar się pobrać pojawiła się w pierwszym odcinku piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Wówczas widzowie dowiedzieli się, że już niebawem ślub weźmie 73-letni Mikołaj, a jego wybranką jest Marta, którą poznał już po programie.


Mikołaj ogłosił swoje zaręczyny podczas świątecznego odcinka programu "Rolnik szuka żony 4", w grudniu 2017 roku. Jak poznał Martę? To nie była jedna z trzech kobiet, które rolnik zaprosił do swego domu.

"Martę znałem przed programem z widzenia, ale nie śmiałem nawet ją zaczepiać czy snuć marzenia o związku" - opowiadał rolnik.

"Po tym, jak nie wybrał żadnej z pań, spotkaliśmy się chyba przypadkowo, porozmawialiśmy troszeczkę i jakoś tak wyszło między nami" - dodała Marta.

"Czekałem na taką kobietę! Taką, która spełniałaby moje wyobrażenia o życiu. Marta jest wolna, nie obciążona niczym, jest bardzo szczera. Wiem, że to jest ideał" - oświadczył Mikołaj.

"Jest facetem inteligentnym, z poczuciem humoru. To taki człowiek, na którym można polegać" - wyznała ukochana rolnika.

Parę dzieli spora różnica wieku. "Jest zdecydowanie młodsza ode mnie, nie chcę nawet mówić, o ile lat" - przyznał 73-letni dzisiaj Mikołaj. Marta ma 40 lat.

Zobaczcie, jak zaczął się ich związek!Mikołajowi i Marcie życzmy wszystkiego najlepszego!!!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama