Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Magdalena Bator trzy miesiące temu urodziła syna. Nowe zdjęcia!

Magdalena Bator to jedna z uczestniczek siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Od trzech miesięcy kobieta jest szczęśliwą mamą. Na swym Instagramie właśnie pokazała najnowsze zdjęcie syna.

Magdalena Bator to jedna z uczestniczek siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Od trzech miesięcy kobieta jest szczęśliwą mamą. Na swym Instagramie właśnie pokazała najnowsze zdjęcie syna.
"Rolnik szuka żony 7": Magda i Kuba podczas nagrywania jednego z odcinków /TVP /materiały prasowe

Magdalena Bator to jedna z uczestniczek siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Początkowo nic nie wskazywało na to, że wśród kandydatów rolniczka znajdzie "tego jedynego", ale potem pojawił się Jakub.

Magdalena i Jakub: Historia ich związku

Chociaż ich relacja narodziła się dość późno (Magda odpowiedziała na list mężczyzny dopiero w momencie pożegnania wcześniejszych kandydatów), to wszystko potoczyło się błyskawicznie.

W finale sezonu Magda i Kuba zgodnie stwierdzili, że chcą zbudować związek, a niedługo później kolorowa prasa donosiła o zaręczynach pary. Nie lada zaskoczeniem była również informacja o... ciąży rolniczki.

Reklama

"Nie przypuszczałam, że to wszystko tak szybko się potoczy. Nasuwa się myśl, że przeznaczenie naprawdę istnieje. Kuba jest ciepłym, dobrym człowiekiem, ze swoimi zasadami. Jest inteligentny i potrafi zadbać o mnie. To jest to, czego w życiu szukałam. Jestem szczęśliwa" - wyznała Magda podczas świątecznego odcinka "Rolnika".

"Magda jest ciekawą osobą, ciepłą, nikogo nie gra, jest sobą. Zachwycam się nią co dzień. Może uda mi się uchylić dla niej rąbek nieba" - dodał Kuba.

Magdalena Bator została mamą!

Syn Magdy i Kuby przyszedł na świat w maju 2021 roku.

"Marcel, Marcelek jest z nami. Mamy go. Czułość. Oddanie" - napisała na swym Instagramie rolniczka.

Czytaj więcej: "Rolnik szuka żony": Magda Bator pokazała syna! "Przepadliśmy totalnie"

Teraz Magdalena Bator zamieściła najnowsze zdjęcie, już trzymiesięcznego Marcela. "Czas tak szybko leci" - napisała rolniczka. Od razu posypały się komentarze. Oto kilka z nich!

"Tak, czas szybko leci, trzeba się rozkoszować każdym etapem bobasa, pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwsze słowo, pierwszy krok...", "Madziu, masz słodkiego synka", "Pięknie wyglądasz, Magdalena", "To prawda że czas zdecydowanie za szybko ucieka", "Ale urocze zdjęcie" - piszą użytkownicy.

Czytaj więcej:
"Rolnik szuka żony": Agnieszka i Robert z drugiej edycji mają drugie dziecko!
"Rolnik szuka żony": Diana pojawiła się na weselu z Dawidem. Co ich łączy?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony | Magdalena Bator

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL