Reklama

"Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony": Kogo zobaczymy w siódmej edycji? Marta Manowska zdradziła szczegóły!

"Rolnik szuka żony" wkrótce ponowne zagości w TVP. Siódma edycja programu już od września w telewizyjnej Jedynce, a prowadząca - Marta Manowska - zdradziła co nieco na temat nowych odcinków. "Wracamy do kobiety w programie" - zdradziła dziennikarka, która przy okazji rozbudziła zainteresowanie swych fanów jednym ze zdjęć, na którym ma na palcu... obrączkę.

Marta Manowska na planie szóstego sezonu programu "Rolnik szuka żony", fot. z oficjalnego profilu produkcji TVP na Facebooku

Wiele wskazuje na to, że już po wakacjach kolejny, siódmy sezon produkcji TVP pojawi się na antenie TVP.

Reklama

Z relacji Marty Manowskiej, zamieszczanych w mediach społecznościowych, można wnioskować, iż prace ruszyły pełną parą, a ekipa już odwiedza rolników w ich gospodarstwach.

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych odsłon, po odcinku "zerowym" do kolejnego etapu przeszło pięcioro bohaterów, którzy otrzymali największą liczbę odpowiedzi. Kim są bohaterowie 7. edycji programu "Rolnik szuka żony"? Tego na razie nie wiadomo, gdyż szczegóły nowych odcinków owiane są tajemnicą.

Nieco więcej zdradziła jednak sama Marta Manowska, która podczas jednego z wywiadów na planie "Rolnika..." przyznała, iż wśród rolników, których zobaczymy na ekranie, będzie także kobieta.

"Ten program właśnie dlatego jest wyjątkowy, że on zawsze będzie inny (...). Myślę, że ta edycja będzie bardzo radosna, bardzo optymistyczna i bardzo energetyczna, bo tacy są nasi bohaterowie. Powracamy do kobiety w programie; to na pewno pokaże znowu zupełnie inne role, w jakich nasi bohaterowie - i kandydaci, i uczestnicy - będą funkcjonować. Każdy z naszych bohaterów jest wyjątkowy, jest osobnym światem i osobną osobowością" - przyznała gospodyni programu.

"Prawda i szczerość to jest to, co chcemy tutaj pokazywać i o co staramy się dbać. Nie kreujemy sytuacji, nie zatrudniamy statystów. Stawiamy dwie kamery i pokazujemy ludzkie życie tak, jak ono wygląda. Pokazujemy prawdziwe ludzie uczucia i prawdziwe ludzkie emocje" - przyznał Konrad Smuga, reżyser programu "Rolnik szuka żony".

Kogo więc zobaczymy w programie "Rolnik szuka żony 7"?

Przypomnijmy, w tzw. odcinku zerowym, w którym prezentowane były wizytówki kandydatów, pojawiły się dwie panie: Joanna oraz Magdalena.

Pierwsza z nich została przedstawiona jako 39-letnia ekonomistka.

"Chciałaby poznać mężczyznę w podobnym do niej wieku, konkretnego, który byłby dla niej wsparciem, a w przyszłości odpowiedzialną głową rodziny. Joanna, jak większość kobiet, chciałaby zostać mamą, ale marzy przede wszystkim o stworzeniu poważnej, trwałej relacji, której podstawą będzie szczerość i lojalność. Nigdy nie ocenia ludzi z góry, a przeszłość mężczyzny nie stanowi dla niej przeszkody, ale nie ukrywa, że najchętniej widziałaby u swojego boku faceta bez zobowiązań" - brzmiał opis Joanny.

Magdalena z kolei to 26-letnia Wielkopolanka, która prowadzi gospodarstwo wspólnie z rodzicami i bratem.

"Nie jest typem domatorki - chętnie wychodzi ze znajomymi do kina czy na kręgle. Jest osobą szczerą, pracowitą, która zawsze konsekwentnie dąży do celu. Choć ma za sobą nieudane małżeństwo, to głęboko wierzy, że dzięki programowi w jej życiu pojawi się dobry i wartościowy człowiek (najchętniej brunet w jej wieku, lub trochę starszy), z którym mogłaby stworzyć rodzinę od podstaw. Bierze jednak pod uwagę również związek z mężczyzną mającym już dzieci" - tak napisano o Magdalenie.

Jak myślicie, która z pań trafiła do programu?

Przy okazji Marta Manowska rozbudziła zainteresowanie swych fanów jednym ze zdjęć, na którym ma na palcu obrączkę. Czyżby popularna dziennikarka wyszła za mąż? Na razie brak komentarza w tej sprawie, ale internauci już snują domysły.

RMF/INTERIA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony | Marta Manowska | TVP