Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Jedna z uczestniczek piątej edycji wyszła za mąż!

Elżbieta Aniszewska, jedna z bohaterek piątej edycji programu "Rolnik szuka żony", wyszła za mąż. Jej profil w mediach społecznościowych zalała fala gratulacji od fanów. To już kolejny ślub uczestników produkcji TVP.

Elżbieta na planie piątej edycji programu "Rolnik szuka żony"

Elżbieta Aniszewska (teraz zmieniła nazwisko na Derlatka) znalazła miłość swojego życia i niedawno wzięła ślub. Swoim szczęściem podzieliła się na swym profilu na Instagramie.

Elżbieta zyskała popularność w piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Przypomnijmy, że kandydatka walczyła o względy Jana. Rolnik początkowo uwodził Marię, a potem zapałał uczuciem do Małgorzaty. W tej sytuacji Maria i Elżbieta zdecydowały się odejść z programu jeszcze przed finałem, a w domu rolnika została tylko Małgonia [związek niestety nie przetrwał red.].

Reklama

Przygoda z telewizją już jakiś czas temu dobiegła końca, jednak fani Elżbiety nadal śledzą jej poczynania. Kobieta nie ukrywa, że cieszy się własnym szczęściem.

Elżbieta oznajmiła niedawno, że znalazła miłość życia. W związku z tą radosną nowiną, na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się sporo gratulacji.

"Wszystkiego dobrego. Dużo szczęścia i miłości", "Eluniu kochana wszystkiego co w życiu najlepsze dla was!", "Dużo lat spędzonych razem" - czytamy pod zdjęciem.

Elżbieta oznajmiła w sieci, że niedawno wzięła ślub! Przyznała również, była to miłość od pierwszego wejrzenia. 14 października na jej Instagramie pojawiło się wymowne zdjęcie obrączek - a już wcześniej szczęście w życiu prywatnym sugerowały kadry z ukochanym!

"Miłość co miała być pokarmem Bogów i nam pozwolono się nią delektować" - napisała pod jednym ze zdjęć na swoim Instagramie.

Gratulujemy!!!

Przypomnijmy, że rolnikowa rodzina powiększa się z roku na rok. Produkcja TVP może pochwalić się tym, że dzięki programowi "Rolnik szuka żony" kilka par wzięło ślub i urodziło się już kilkoro dzieci.


***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje