Reklama

"Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony": Jeden z uczestników po raz drugi zostanie ojcem!

Paweł Szakiewicz, jeden z uczestników pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony", niebawem powita na świecie swoje drugie dziecko! Radosną nowiną podzieliła się w sieci jego żona.

Kiedy kilka lat temu Paweł Szakiewicz wziął udział w pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony", nie spodziewał się, że los właśnie w taki sposób pokieruje jego życiem.

Reklama

Początkowo rolnik nawiązał bliższą relację z Natalią, jednak finalnie para zdecydowała się na rozstanie. Od tej pory mężczyzna znów był wolny, a na jego drodze pojawiła się mieszkająca w okolicy Marta. Finał tej miłosnej historii miał miejsce przed ołtarzem, gdzie zakochani ślubowali sobie miłość i wierność.

Para doczekała się już syna, a wszystko wskazuje na to, że niebawem ich rodzina znów się powiększy! Radosną nowiną o ciąży podzieliła się bowiem z internautami żona rolnika.

Niedawno na instagramowym profilu Marty pojawiło się zdjęcie, na którym widać, że ukochana Pawła jest w zaawansowanej ciąży. Pod fotografią pojawił się również wiele mówiący opis:  "Wiosnę 2019 zaczynamy w powiększonym składzie; znowu nie będę fit i trendy na lato".

Przyszli rodzice zostali wprost zasypani gratulacjami ze strony internautów: "Wow; gratuluję. Tym razem życzę dziewczynki", "Cudowna wiadomość!", "Gratulacje!".

Starszy syn Pawła i Marty przyszedł na świat w zeszłym roku. Małżonkowie wspólnie wychowują również Jasia - syna kobiety z poprzedniego związku. Na razie nie wiadomo, czy do tego "męskiego grona" dołączy kolejny chłopiec, czy może będzie to dziewczynka, gdyż Marta nie zdradziła płci pociechy.


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony