Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Będzie 9. edycja. TVP ogłosiła casting

TVP ogłosiła, że powstanie kolejna, dziewiąta już edycja programu "Rolnik szuka żony". Kto może się zgłaszać? Sprawdźcie!

"Rolnik szuka żony 8" [odcinek 8.]: Elżbieta i Marek

"Jeżeli jesteś Rolnikiem lub Rolniczką stanu wolnego, szukasz miłości i nie boisz się wyzwań, to właśnie Ciebie szukamy!" - informuje Telewizja Polska o naborze do programu "Rolnik szuka żony".

"Rolnik szuka żony": Nabór do 9. edycji

Informacja o tym, że TVP zdecydowała się na realizację kolejnej edycji pojawiła się pod koniec ósmego odcinka "Rolnika". Potem na oficjalnym profilu produkcji na Facebooku zamieszczono post z dodatkowymi informacjami.

Reklama

"Wypełnij formularz zgodnie z instrukcjami, a następnie czekaj na kontakt telefoniczny od naszej redakcji (skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami). Pamiętaj aby wpisać poprawny numer telefonu - w przeciwnym razie nie będziemy w stanie potwierdzić Twojego zgłoszenia" - brzmi instrukcja zgłoszenia się do programu.

"Nieważne, czy masz małe czy duże gospodarstwo. Nieważne, czy hodujesz zwierzęta, uprawiasz pole czy zajmujesz się jedną z tysięcy dziedzin rolnictwa. Ważne, że szukasz i potrzebujesz miłości" - dodaje TVP.

Przypomnijmy, że jest już kilka par, które znalazły szczęście w programie. Z tych małżeństw narodziło się również kilkoro dzieci. Jak będzie tym razem? Na razie swoje wybranki mają już Kamil i Krzysztof.

Kamila, Elżbieta i Stanisław wciąż się wahają. Co zrobią? Tego dowiemy się w najbliższą niedzielę, w dziewiątym odcinku "Rolnik szuka żony".

Czytaj więcej:

"Rolnik szuka żony": Kamila już wybrała? "Tata nie będzie zadowolony"

Gwiazda polskiego kabaretu walczy z nowotworem

Kożuchowska znowu w łóżku z Karolakiem! "To musi być miłość" 

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje