Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Kamila dostała prawie 500 listów! To rekord! [zdjęcia]

"Jestem w szoku, prawie mowę mi odebrało" - wyznała wyraźnie zaskoczona rolniczka, kiedy zobaczyła, ile listów dostała. Czy 28-letnia Kamila z woj. mazowieckiego, o której mówi się, że jest najpiękniejszą uczestniczką w historii show TVP, znajdzie wśród nich list, na który czeka?

"Jestem w szoku, prawie mowę mi odebrało" - wyznała wyraźnie zaskoczona rolniczka, kiedy zobaczyła, ile listów dostała. Czy 28-letnia Kamila z woj. mazowieckiego, o której mówi się, że jest najpiękniejszą uczestniczką w historii show TVP, znajdzie wśród nich list, na który czeka?
"Rolnik szuka żony 8": Marta Manowska przywiozła Kamili prawie 500 listów / fot. z oficjalnego profilu programu na Facebooku /materiały prasowe

Kamila od początku wzbudza najwięcej emocji wśród fanów programu "Rolnik szuka żony". 28-letnia producentka pieczarek jest piękną, zielonooką blondynką. Lubi postawić na swoim, zawsze mówi to, co myśli, potrafi szybko podejmować decyzje i umie dobrze organizować czas.

Czytaj więcej: "Rolnik szuka żony 8": Dostała prawie 500 listów! Zgłosił się bohater "Sanatorium miłości" [1. odcinek]

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Kim jest Kamila?

"Kamila jest bardzo przebojową osobą, twardo stąpającą po ziemi, jest bardzo profesjonalna w tym, co robi. To jest pociągające. Trochę zaszyła na tej wsi i to ją ogranicza. Jest sama, sama prowadzi ten biznes i tutaj jej ciężko kogoś poznać nowego" - powiedziała o niej przyjaciółka w wizytówce rolniczki.

"Mam przyjaciół i mam rodzinę, ale... takiej czułości, bliskości, więzi jaką się ma z bliską osobą, z mężczyzną - to nie jest to" - wyznała Kamila.

Dlaczego tak atrakcyjna kobieta jest sama? "Przez ostatnie trzy lata zamknęłam się, skupiłam się na pracy, nie umawiałam się nawet na randki. Bałam się stracić swoją niezależność, bo jestem bardzo niezależna. Mam nadzieję jednak, że spotkam bratnią duszę i ta niezależność pójdzie na bok" - tłumaczy rolniczka.

"Chciałabym się już ustatkować, brakuje mi bliskości, bezpieczeństwa, mocnych pleców za mną. Moje serce jest dla każdego otwarte" - dodaje.

Czytaj więcej: "Rolnik szuka żony": 28-letnia Kamila będzie gwiazdą show TVP?

"Rolnik szuka żony 8": Rekord w programie! Kamila dostała prawie 500 listów!

"Od kiedy mam gospodarstwo, zamknęłam się na relaks z mężczyznami. Nie mogę stąd wyjechać, nie mogę tego zrobić rodzicom. Wolałabym, żeby mężczyzna przeprowadził się do mnie. Czuję podekscytowanie, trochę przerażenie, bo mogę zmienić swoje życie" - powiedziała Kamila przed otwarciem listów.

Marta Manowska przywiozła młodej rolnicze naprawdę dużo listów. Kamila dostała ich prawie 500! "Nie dowierzam! Jestem w szoku, prawie mowę mi odebrało, a zazwczaj wiem, co powiedzieć" - wyznała wyraźnie zaskoczona.

Czy przy czytaniu któregoś serce mocniej jej zabiło? Kilka listów zainteresowało młodą rolniczkę. Zadzwoniła nawet do jednego z kandydatów, żeby z nim porozmawiać.

W następnym odcinku zobaczymy, kogo zaprosiła na pierwsze spotkanie. Dowiemy się też, kogo Kamila zaprosi do swego domu. Wszystkiego dowiemy się za tydzień - drugi odcinek "Rolnik szuka żony 8" już w kolejną niedzielę, 26 września w TVP1.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL