Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 6": Ostra krytyka Seweryna! W sieci wrze

Nie milkną komentarze po ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony 6". Seweryn został przyłapany przez Dianę na kłamstwie. W sieci szybko pojawiło się sporo krytycznych komentarzy, w których internauci nie pozostawili na rolniku suchej nitki.

Nie milkną komentarze po ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony 6". Seweryn został przyłapany przez Dianę na kłamstwie. W sieci szybko pojawiło się sporo krytycznych komentarzy, w których internauci nie pozostawili na rolniku suchej nitki.
Seweryn stracił wiele w oczach widzów /TVP /materiały prasowe

Ostatni odcinek programu "Rolnik szuka żony 6" bez wątpienia był jednym z tych, które pozostaną w pamięci widzów na długo.

Randka Seweryna z Dianą miała dość dramatyczny przebieg. Początkowo dziewczyna, która o serce rolnika walczyła z faworyzowaną przez niego Marleną, zadała mu kilka pytań odnoszących się do szczerości i kontaktu z innymi kandydatkami w przerwie między nagraniami.

Po zaprzeczeniu, iż coś takiego miało miejsce, Seweryn usłyszał w odpowiedzi, że... Diana zna nieco inną prawdę. Okazało się, że podczas jednej z rozmów pań Marlena przyznała się do tego, iż kontaktowała się z Sewerynem za pośrednictwem mediów społecznościowych, zanim pojawiła się u niego na gospodarstwie.

Reklama

"Jesteś u mnie skreślony jako mężczyzna" - skwitowała całą sytuację Diana, która następnie postanowiła opuścić dom Seweryna i pożegnać się z programem.

Mężczyzna nie mógł ukryć zdumienia. Był zszokowany i bardzo zmieszany. Przed kamerami przyznał, że okłamał Dianę, bo nie wiedział, co ma powiedzieć na tak zadane pytanie.

Cała sytuacja została szeroko skomentowana w sieci; internauci nie tylko wyrażali podziw dla kandydatki Seweryna, która - ich zdaniem - podjęła najlepszą decyzję, ale przede wszystkim mocno skrytykowali rolnika.

W komentarzach na oficjalnym profilu programu na Facebooku już w trakcie emisji odcinka pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy ze strony internautów. Wielu z nich nie kryło również zdziwienia faktem, że Seweryn, który do tej pory cieszył się sporą sympatią widzów, mógł postąpić w taki sposób.

"Widać, jaki Seweryn jest zakłamany, szok...", "Z Seweryna taki sam okazał się kłamca jak w tamtej edycji z Łukasza. Dobrze, że Diana wyjechała!", "Od 1 odcinka zdobył moje uznanie a teraz? Jestem w mega szoku... szkoda mi Diany, bo była moją faworytką", "Jaka porażka! "cicha woda" ten Seweryn, Diana bardzo mądra kobieta, brawo!" - pisali internauci.

Sporo komentarzy dotyczyło również zachowania Diany, które spotkało się z uznaniem widzów: "Mega mądra i rozsądna dziewczyna, przejrzała go na wylot. Powodzenia Diana, należy Ci się szacunek", "Bardzo odpowiedzialnie poprowadziła ten wątek. Teraz niech Seweryn żałuje. Na początku wydawał się taki szczery, jak widać, pozory mylą", "Brawo Diana!!! Klasa sama w sobie. Ale załatwiła chłopaczka".

Co wydarzy się w kolejnym odcinku, zobaczymy już w kolejną niedzielę, 3 listopada 2019 roku w TVP1.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL