Reklama

"Rolnik szuka żony"

Martyna z programu "Rolnik szuka żony" z głębokim dekoltem

Martyna z programu: "Rolnik szuka żony 7" przed kamerami dała się poznać jako drobna blond piękność. W wyglądzie uczestniczki show zaszły niedawno zmiany, a efektem metamorfozy podzieliła się w sieci sama Martyna. Jej najnowsze zdjęcie, na którym pozuje w krótkim topie z głębokim dekoltem, robi wrażenie.

Martyna na planie programu "Rolnik szuka żony"

Martyna to jedna z kandydatek Dawida - bohatera 7. edycji programu: "Rolnik szuka żony", która już zapisała się w pamięci widzów! Wszystko za sprawą jej ostatniej rozmowy z rolnikiem, w którym poinformowała go o swoim odejściu z programu. Dawid mocno przeżył taką decyzję kandydatki, a kamery uwieczniły jego donośny szloch.

Reklama

Chociaż dalsze losy Martyny wciąż pozostają niewiadomą, to nie jest tajemnicą, że aktywnie prowadzi ona swoje konta w mediach społecznościowych.

Ostatnio na Instagram trafiła fotografia ukazująca Martynę w topie z głębokim dekoltem. Całość uzupełnia zalotne spojrzenie oraz fryzura inna od tej, do której kandydatka Dawida zdążyła nas już przyzwyczaić w programie. Po jasnym odcieniu włosów nie ma już śladu, a dodatkowo Martyna postawiła na modną grzywkę. Efekt? Istna lawina komplementów i pochlebnych słów skierowanych w stronę bohaterki ujęcia.

Martyna odpowiedziała na "wizytówkę" 29-letniego Dawida, wysyłając do niego list. Już podczas pierwszego spotkania między nimi zaiskrzyło, a mężczyzna nie ukrywał, że jego rozmówczyni bardzo mu się spodobała.

Do swojego gospodarstwa - poza Martyną - Dawid zaprosił także Agnieszkę oraz Magdalenę, ale niedługo po przyjeździe z dalszego udziału w programie zrezygnowała Aga.

W 8. odcinku podobny krok postawiła Martyna, która m.in. miała żal do Dawida o to, że wcześniej nie dostrzegł jej nastroju. Podczas randki przyznała również, że nie zapałała do rolnika większym uczuciem. "Nie czuję tego, Dawid" - wyznała.

Odpowiedź na to, czy Martyna rzeczywiście opuści gospodarstwo Dawida, przyniesie 9. odcinek programu: "Rolnik szuka żony", który będzie można zobaczyć w niedzielę 22 listopada o godz. 21:15 w TVP 1.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 7