Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

Marta Manowska: Święta z bohaterami programu "Rolnik szuka żony"

Marta Manowska od lat jest wigilijnym wędrowcem. W okresie przedświątecznym przemierza Polskę, puka od drzwi do drzwi, by wysłuchać świątecznych, rodzinnych opowieści bohaterów programu "Rolnik szuka żony".

Marta Manowska

W tym roku Marta Manowska chciałaby zasiąść do wigilijnego stołu ze wszystkimi bohaterami, wszystkich edycji programów, które prowadzi.

Wykonajmy gest pojednania

"Ta przedświąteczna, zawodowa droga to dla mnie szczególny czas. Podróżując z jednego końca Polski na drugi mam czas, by napisać, odpisać na wiadomości bohaterów moich programów, z którymi cały czas mam kontakt. Kiedy złapiemy dla siebie taki moment, każdy cieszy się tą chwilą" - mówi Marta Manowska.

"To doświadczenie jest dla mnie ważne. Czuję, że dzięki zawodowej drodze, moja osobista droga ma większy wymiar i głębszy sens. To oni mi wytłumaczyli ten sens" - dodaje.

Reklama

"Chciałabym do wigilijnego stołu zasiąść z wszystkimi bohaterami ośmiu sezonów "Rolnik szuka żony", czterech sezonów "Sanatorium miłości", trzech sezonów "The Voice Senior" i dwóch sezonów "Kobiet w drodze". Byłabym wtedy spełniona i najszczęśliwsza na świecie. Choć nie ma takiego długiego stołu, my ten stół przewozimy w sobie po całej Polsce" - wyjaśnia dziennikarka.

A co byłoby dla Marty Manowskiej najlepszym prezentem?

"Sobie i wszystkim wokół życzyłabym, byśmy potrafili tam, gdzie się da wykonać gest pojednania. Jeśli się da, byśmy pożegnali zerwane relacje w dobry sposób. Nie skupiajmy się tak mocno na obchodzeniu świąt, dostrzegajmy ludzi potrzebujących".

Sprawdźcie, jak wyglądały poprzednie świąteczne spotkania bohaterów programu "Rolnik szuka żony". Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

Zobacz również:

Kochały się w nim wszystkie dziewczyny. Dlaczego porzucił Polskę?

W obronie golizny! Jeden z największych skandali w historii

Znany aktor pobił reżysera? "Oscarowe samobójstwo"!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama