Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

Definitywny koniec pary z "Rolnika..."!

Anna i Jakub to para dobrze znana szóstej edycji programu: "Rolnik szuka żony". Chociaż w programie nic nie wskazywało na to, że dojdzie do ich rozstania, po jakimś czasie ich drogi się rozeszły. Teraz uczestniczka, odpowiadając na pytania od internautów, nawiązała m.in. do relacji z Jakubem.

Nie tak miały potoczyć się dalsze losy bohaterów "Rolnika..."! Anna i Jakub, którzy poznali się w szóstej edycji programu: "Rolnik szuka żony", tworzyli zgrany duet, a widzowie mocno trzymali kciuki za ich miłość. Para spędziła jeszcze razem pierwsze chwile nowego roku, jednak wkrótce potem zdecydowała się na rozstanie.

Teraz Anna Stelmaszczyk odpowiedziała na liczne pytania o jej relację z rolnikiem; na swojej instagramowej relacji zamieściła kilka słów, w których m.in. przyznała, że nie mają ze sobą kontaktu.

Internauci, którzy zadawali pytania Ani, byli m.in. ciekawi, czy wie, co dzieje się u Jakuba.

Reklama

"Nie mamy żadnego kontaktu. Przyjaźń to jest bardzo mocne słowo i też się nie przyjaźnimy" - przyznała szczerze.

Pojawiły się również pytania o przyczynę rozstania pary, na co Anna odpowiedziała nieco tajemniczo: "Każdy z nas spotyka na swojej drodze jakąś osobę, planuje, myśli, że "to jest to", a później nie wychodzi; to jest po prostu życie (...). Nagrania były mega fajne; podczas tych nagrań było cudownie, ale kończą się nagrania i też wychodzą różne inne cechy charakteru. Albo te cechy zaakceptujemy i dajemy radę z nimi żyć, albo po prostu odpuszczamy i dajemy sobie szansę na związek z kimś innym".

Ania odpowiedziała również na pytanie o to, jaki jest Jakub: "Na pewno jest bardzo kulturalny, uprzejmy, a jeżeli chodzi o jakieś głębsze relacje, to po prostu trzeba go bliżej poznać, żeby ocenić. Tak będzie najlepiej".

Była już partnerka rolnika przyznała także, że na razie z nikim się nie spotyka: "Nie jestem w związku, a koronawirus jeszcze bardziej mi przeszkodził w tym, aby w jakikolwiek nowy związek wejść".

Wiele wskazuje więc na to, że drogi Jakuba i Ani z "Rolnika..." rozeszły się na dobre.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama