Reklama

Oscary 2008

Wielka przemiana BrzydUli

Ogromne okulary, odstające uszy, aparat na zębach i dziwaczne ciuchy to już przeszłość! Brzydkie kaczątko zmieniło się w łabędzia. Ula jest piękna!

Pshemko (Jacek Braciak) to prawdziwy mistrz. Umiał dostrzec to, na co inni nie zwracali uwagi. I stwierdził, że wystarczy jedna sesja, żeby Kopciuszek stał się księżniczką. Ula (Julia Kamińska) co prawda wcale nie miała ochoty na radykalną zmianę wizerunku, ale udało się ją jakoś namówić. Wokół dziewczyny krzątał się cały sztab fachowców, nadzorowanych przez Pshemka. Efekt tych starań przeszedł wszelkie oczekiwania... Ula z niedowierzaniem przeglądała się w lustrze.

Reklama

Czy to początek nowego rozdziału w jej życiu? Koniec kłopotów, lekceważenia, złośliwych komentarzy?

Na pewno pojawienie się nowej, pięknej Uli zaskoczy wszystkich w firmie Febo&Dobrzański i w rodzinnym Rysiowie. Jedni będą zachwyceni, ale inni zdenerwowani. Marek, który i tak już się w niej kochał, zupełnie oszaleje, widząc dziewczynę w nowym wcieleniu. Czy świeżo odkryte uczucie nabierze jeszcze rumieńców?

Przystojny kardiochirurg Piotr (Maciej Brzoska) też nie będzie chciał z niej zrezygnować. Między panami dojdzie do otwartego konfliktu, nawet bójki. Adam Turek (Łukasz Simlat), który mówił, że Ula to Brzydula, teraz zacznie ją podrywać. Zdecydowanie za późno.

A Paulina (Maja Hirsch) przemianę Uli potraktuje jak osobiste upokorzenie. Będzie wściekła na Pshemka za tę niespodziankę.

To wszystko w poniedziałkowym (19 października), 189. odcinku serialu "BrzydUla".

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska | Przemiany | przemiana