Reklama

Oscary 2008

Namiesza w "M jak miłość"

Związek Małgosi (Joanna Koroniewska) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) zostanie wystawiony na kolejną próbę. Niespodziewanie pojawi się Sandra (Anna Dereszowska) - zaginiona ciocia małej Zosi (Julia Wróblewska).

Po raz pierwszy widzowie zobaczą ją w 688. odcinku. Sandra odwiedzi Zosię tuż po przylocie z USA. Jednak bardziej niż losem dziewczynki, zainteresuje się mieszkaniem siostry.

Reklama

Gdy odkryje, że zostało sprzedane, wprowadzi się do Tomka i Małgosi, tłumacząc się, że przecież nie będzie mieszkała pod mostem. Poza tym, kto lepiej od niej otoczy Zosię opieką i da jej rodzinne ciepło? Tomka to zaskoczy, natomiast Małgosię raczej zirytuje. Oboje wyczują, że Sandra ma jakąś tajemnicę.

"Zjawia się nagle po dwóch latach, jakby nigdy nic! Dobra ciocia... A gdzie ona była przez ten czas, kiedy Halina i Zosia jej potrzebowały?" - wybuchnie Małgosia.

"Widziałeś minę Zosi, jak ją zobaczyła? Wcale nie była ucieszona, że ciotka przyjechała. Ona też czuje, że w zachowaniu tej kobiety jest coś fałszywego" - doda.

Sandra to "obywatelka świata". Mieszkała w Irlandii i na Florydzie. Szukając przygód, zwiedziła pół świata. Dlaczego wróciła do Polski? Przekonamy się już niebawem.

Więcej informacji - nie tylko na temat serialu "M jak miłośc" - znajdziecie w najnowszym numerze "Tele Tygodnia".

Tele Tydzień

Reklama