Reklama

Oscary 2008

"Na dobre i na złe": Nowe postacie

Wraz z nowym rokiem do serialu "Na dobre i na złe" dołączą znani aktorzy.

Jedni, jak Matylda Damięcka, pojawią się w serialu na stałe, inni, jak Krystian Wieczorek, zagrają jedynie epizod. Za każdym razem jednak nowi bohaterowie mocno namieszają w codziennym życiu pracowników szpitala.

Reklama

Do Leśnej Góry przybywają stażyści. Jako pierwsza pojawiła się Nina (Agnieszka Judycka), która zdecydowała się pracować za darmo, żeby tylko móc uczyć się zawodu lekarza od najlepszych.

Teraz poznamy kolejnych absolwentów medycyny. Będzie to pyskata Aśka (Matylda Damięcka) oraz przystojny Szymon (Kamil Przystała).

Okaże się też, że Joanna była kiedyś dobrą koleżanką Wiki (Katarzyna Dąbrowska). Dawną przyjaźń dziewczyn zastąpi jednak rywalizacja.

Nowa generacja pokaże, że potrafi walczyć o swoje miejsce w szpitalu.

- Dojdzie do ciekawej konfrontacji między przedstawicielami starej szkoły a młodym lekarskim narybkiem - zdradza scenarzystka serialu, Agnieszka Krakowiak.

- Każda z tych grup prezentować będzie inne poglądy na to, jak należy leczyć i wywiązywać się z przysięgi Hipokratesa - dodaje.

Łatwo zgadnąć, że w tej sytuacji konfliktów i ostrej wymiany zdań nie zabraknie. Pojawi się też wątek miłosny. Stażystce Asi, która na studiach nosiła ksywkę Miss Prosektorium, wpadnie w oko Szymon. Czy uda jej się go usidlić?

Gdy personel szpitala będzie poznawać nowych pracowników, Wiki zajmą zupełnie inne sprawy - przystojny biznesmen uratuje ją przed pędzącym autem.

Nie przyjdzie jej do głowy, że Janusz (w tej roli Krystian Wieczorek) to gwałciciel, przeciwko któremu... sama właśnie zbiera dowody! Niefrasobliwie umówi się z nim na randkę.

Co się wydarzy podczas ich spotkania, zobaczymy już niebawem.

Marzena Juraczko

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

Teleświat

Reklama