Reklama

Oscary 2008

Idzie nowe w "Złotopolskich"

W nowym roku bohaterów "Złotopolskich" czekają duże zmiany. Do obsady dołączyła dwójka młodych aktorów.

Do Złotopolic zawita Jan Złotopolski, aby wyjawić Marcysi (Magdalena Stużyńska) rodzinną tajemnicę. W rolę Jana wcieli się przystojny absolwent Studium Aktorskiego w Olsztynie - Tomasz Ciachorowski.

Reklama

"Mój bohater jest zamożnym architektem" - mówi o swojej roli aktor i opowiada, jak trafił do obsady.

"Bez większych oczekiwań przyszedłem na casting do serialu. Już zdążyłem zapomnieć o tym fakcie, kiedy odezwano się do mnie z propozycją roli. Było to dla mnie duże zaskoczenie, ale długo się nie zastanawiałem. Mam nadzieję, że moja przygoda z serialem potrwa jak najdłużej. Na planie jest bardzo przyjazna atmosfera, wszyscy nawzajem się wspierają. Nawet jeżeli denerwuję się przed zagraniem sceny, to w jej trakcie mija mi cały stres".

Poznamy także siostrę Jana - Zosię Złotopolską. W tej roli zobaczymy Milenę Suszyńską - studentkę IV roku Akademii Teatralnej w Warszawie.

"Zosia studiuje socjologię. Jest bardzo rodzinna i ma ogromne poczucie odpowiedzialności. Ma starszego brata, o którym ja zawsze marzyłam, ale niestety jestem jedynaczką. Zobaczymy jak potoczą się jej dalsze losy i jakie cechy charakteru później zostaną ujawnione" - ujawniła aktorka.

"Ja i Zosia nie jesteśmy do siebie podobne. Myślę, ze w wielu sytuacjach reagowałabym zupełnie inaczej niż moja bohaterka".

Nowi aktorzy wprowadzą do serialu powiew młodości i... miłości. Janek zainteresuje się bowiem Kasią Gabriel (Klaudia Derebecka), a Zosia będzie doradcą i powiernikiem swojego brata.

Czy Kasia odwzajemni uczucie Janka? O tym widzowie dowiedzą się już niebawem. Emisja odcinka 1028. już w marcu.

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: "Ida" | 'Ida' | Ida