Reklama

Oscary 2008

Drastyczne sceny z Britney

Twórcy kontrowersyjnego serialu rysunkowego "South Park" pokazali odcinek, w którym główną rolę odgrywa Britney Spears. Emisja epizodu w Stanach Zjednoczonych wywołała skandal.

W odcinku zatytułowanym "Britney's New Look" Britney usiłuje popełnić samobójstwo - strzela do siebie, wkładając lufę strzelby do ust. Gwiazdę udaje się uratować, jednak od tego momentu musi sobie radzić... bez głowy.

Reklama

W epizodzie trafiamy na nie mniej kontrowersyjne dialogi. W jednej ze scen menadżer Spears, już po wypadku, zawozi ją do studia i każe jej śpiewać. Kiedy wszyscy widzą, że nic z tego nie będzie, jeden z głównych bohaterów mówi:

- Czego wy od niej chcecie, przecież ona nie ma mózgu!
- No właśnie. Jest przecież taka głupia.

Nie tylko fani wokalistki są oburzeni odcinkiem. Również dziennikarze nie szczędzą cierpkich słów pod adresem twórców "South Park".

Co ciekawe, to właśnie dziennikarze są głównym obiektem drwin twórców epizodu. W pierwszej scenie prezenter telewizyjny przerywa transmisję z prezydenckiej debaty po to, by na żywo nadać relację z biwakowania Britney. Na miejscu znajduje się oczywiście specjalny wysłannik, który relacjonuje nowe ubytki w wyglądzie gwiazdy.

Zobacz teledyski Britney Spears na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears