Reklama

Oscary 2008

Dramat "Na Wspólnej"!

Małżeństwo Marty (Joanna Jabłczyńska) i Filipa (Marcin Chochlew) zdaje się być już historią. Zdradzony Konarski żąda rozwodu i opieki nad synem. Marta błaga go o to, żeby nie mścił się na niej kosztem dziecka. To dopiero początek kłopotów bohaterów serialu "Na Wspólnej".

Widzowie serialu będą świadkami prawdziwego dramatu - wojny między Martą a Filipem o małego Ksawerego (Maciej Poppe).

Reklama

Konarski zgadza się na to, żeby żona zabrała małego na kilka godzin do siebie. Jako, że sam nie chce jej widzieć, prosi o pomoc swoją matkę. Marta odbiera Ksawerego od Igi (Małgorzata Pieczyńska), która daje jej do zrozumienia, że w ogóle nie powinna mieć możliwości widywania się z synem.

Przerażona Marta podejmuje dramatyczną decyzję - nie odda syna... Ukrywa się w mieszkaniu Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila (Kazimierz Mazur). Wie, że Filip znienawidzi ją teraz jeszcze bardziej... I rzeczywiście - po kilku godzinach zjawia się wściekły Konarski. Dochodzi do szarpaniny...

Co takiego wydarzy się w mieszkaniu Hofferów? Czy Filip odbierze Marcie dziecko? Sprawdźcie sami. Najnowszy odcinek "Na Wspólnej" już dzisiaj w TVN.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: dramaty | Marcin Chochlew | Nie | Marta | 'Na wspólnej'