Reklama

Oscary 2008

Co jesienią w "Londyńczykach"?

Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu serialu "Londyńczycy", w którym pojawi się kilku nowych bohaterów, nie zabraknie też uczuciowych wzlotów i upadków oraz wątków sensacyjnych. A wszystko będzie się toczyło w cieniu światowego kryzysu.

Największą huśtawkę emocjonalną przeżyje Darek (Przemysław Sadowski). Najpierw zostanie uhonorowany nagrodą za osiągnięcia w branży budowlanej, potem wyrośnie mu godny konkurent na rynku, czyli Marian (Jacek Braciak), a na koniec dopadną go problemy finansowe. Życie osłodzi mu przyjście na świat syna, którego urodzi jego ukochana Mariola (Roma Gąsiorowska). Chłopiec będzie miał na imię William, jak na londyńczyka przystało.

Reklama

Do obsady serialu dołączy m. in. Kamilla Baar. Aktorka, znana choćby jako Jadwiga z "Odwróconych", zagra Kasię, rehabilitantkę, która ucieknie do Anglii przed maltretującym ją psychicznie mężem. Na Wyspach spotka Wojtka (Marcin Bosak). Oboje przypadną sobie bardzo do gustu?

Niestety, zgaśnie miłość Ewy (Gabriela Muskała) i Marcina (Robert Więckiewicz). Wrócą nawet na chwilę do Polski, ale - mimo starań - ich związek się rozpadnie. Ona znowu wyjedzie z synem Stasiem (Michał Włodarczyk) do Londynu, on zostanie w Polsce i zwiąże się z Justyną (Sylwia Juszczak). Nowe odcinki serialu od września w TVP 1.

Więcej czytaj w nowym numerze magazynu "Świat seriali".

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: jesien | W cieniu