Reklama

Oscary 2008

Awans Hildy Klopps?

W kawiarni "Paradis" spotyka się para kochanków Hilda Klopps, żona Hansa Kloppsa (w tej roli Katarzyna Galica) oraz Hermann Brudner, w którego wciela się Piotr Pręgowski. Rozmawiają o nieudanym seksie, ale i... pewnym spisku, który być może przyniesie awans Hildzie.

To tylko jedna ze scen odcinka zatytułowanego "Akcja Wesz", którą mieliśmy okazję podziwiać podczas naszej wizyty na planie nowego serialu "Halo Hans!".

Reklama

Produkcja już jesienią pojawi się na szklanym ekranie. W serialu oprócz wcześniej wspomnianych aktorów zobaczymy także Bartka Kasprzykowskiego, jako oficera AK udającego oficera AL, żeby przeniknąć do sowieckiego wywiadu, Cezarego Żaka, jako Pułkownika Jabłuszenko oraz Małgorzatę Sochę, kelnerkę o pseudonimie "Jasna", która jest łączniczką AK. Szykuje się serial nie tylko bardzo zabawny, ale także pełen wielu intrygujących zagadek.

"W tym odcinku mój bohater musi rozszyfrować szpiegowską siatkę, o której dowiaduje się na podstawie meldunku, który otrzymuje od łamaczy szyfrów" - opowiada Piotr Pręgowski, wcielający się w postać Hermana Brudnera.

"Aby rozszyfrować sowieckiego agenta, który przyjeżdża ze Lwowa, mój bohater posłuży się bardzo niekonwencjonalnymi metodami" - dodaje aktor.

Na planie spotkaliśmy także Małgorzatę Sochę, która wciela się w rolę "Jasnej".

"Moja bohaterka ma podwójne zadanie, ponieważ jest łączniczką, która pracuje jako kelnerka, by móc przekazywać tajne informacje" - mówi Socha.

"W tym odcinku nie tylko nie udaje jej się wypełnić zadania powierzonego jej przez oficera Kloppsa, ale także urządza mu scenę zazdrości, ponieważ jest w nim mocno zakochana" - dodaje aktorka.

Jak potoczą się losy serialowych miłości i spisków - o tym już jesienią w serialu "Halo Hans!".

AKPA/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: awanse | Katarzyna Galica | awans