Reklama

Oscary 2008

Andrzej Łapicki... w Grabinie!

Barbara flirtuje, Kisiel wpada w panikę, a Lucjan? Boi się, że wyrosną mu rogi! Wszystko za sprawą pewnego starszego dżentelmena... Do obsady serialu "M jak miłość" dołączył wybitny aktor Andrzej Łapicki.

Ostatni raz aktor stanął przed kamerami ponad dziesięć lat temu, w filmie "Pan Tadeusz" (1999 r.). Teraz powraca, wcielając się w nowego bohatera serialu "M jak miłość", Tadeusza Budzyńskiego. Co sprawiło, że artysta zgodził się zagrać w serialu?

Reklama

- Zdecydowałem się w nim wystąpić, bo uważam, że to najlepszy polski serial - wyznaje Andrzej Łapicki.

A kim okaże się jego bohater?

- To przemiły, przeuroczy starszy pan...

Marta (Dominika Ostałowska), gdy Andrzej (Krystian Wieczorek) przedstawi jej swojego wuja, będzie zachwycona i z radością zapowie jego przyjazd matce:

- Po dwudziestu latach przyleciał z Kanady na parę tygodni. Zwiedził już Kraków, Warszawę, mieszkał u jakiś czas u mamy Andrzeja w Falenicy. Ale bardzo chciał jeszcze zobaczyć prawdziwą, polską wieś, przekonać się na własne oczy, co się na niej zmieniło. Więc wpadliśmy z Andrzejem na pomysł, że zainstalujemy go tu, w naszym domu w Grabinie...

A Tadeusz Budzyński, gdy pozna Barbarę i spróbuje jej słynnych ciast... Postanowi zostać na wsi na dłużej! Podziwiając gospodarstwo Mostowiaków, szepnie z zachwytem:

- W tym domu jest coś, co wymyka się wszelkim definicjom... Magia, po prostu czysta magia!

I chwilę później, z uśmiechem rasowego donżuana, rzuci:

- Niech pani uważa, pani Barbaro! Jeśli mnie pani teraz zaprosi, to potem się pani nie opędzi od mojego towarzystwa...

A Mostowiakowa? Słysząc komplementy, będzie zachwycona! Za to Kisiel wpadnie w panikę. I szybko wybierze numer Lucjana:

- Dzwonię, żeby cię ostrzec! Wracaj prędko do domu, bo inaczej niedługo będziesz musiał kupić sobie czapkę z dwoma otworkami... Na rogi, przyjacielu, na rogi!

Jak akcja potoczy się dalej? Zapraszamy przed telewizory!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

INTERIA.PL

Reklama