Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14": Tamara Arciuch wygrywa w kabaretowym stylu

Tamara Arciuch jako Liza Minnelli w kabaretowym stylu wyśpiewała pierwsze miejsce w 8. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Tamara Arciuch jako Liza Minnelli w kabaretowym stylu wyśpiewała pierwsze miejsce w 8. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".
Tamara Archiuch zaśpiewała piosenkę Lizy Minelli z musicalu "Kabaret" /Polsat

Program otworzył Michał Meyer, który wcielił się w postać Pawła Kucharskiego z zespołu Top One! Zaśpiewał szlagier wszystkich wesel i imprez rodzinnych, czyli "Białego misia". Jego występ zyskał uznanie... samego Pawła Kucharskiego, który pojawił się na scenie i powiedział, że według niego występ był fantastyczny. - Oddałeś tego ducha lat 90., ten smutek, ale taki taneczny smutek, tak perfekcyjnie, że ja naprawdę nie wiem, co jeszcze możesz zrobić, żeby to wszystko przebić - podsumował Adam Strycharczuk.

Paweł Góral po raz kolejny zmierzył się z wielką divą sceniczną Celine Dion i znowu udowodnił swój ogromny talent. Za wykonanie piosenki "A New Day Has Come" otrzymał owacje na stojąco. - No, po prostu coś niesamowitego - zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka. - Prawdziwa gwiazda wychodzi na scenę i od razu wszyscy czujemy, że ona lśni i że ona jest gwiazdą! Ty lśnisz dzisiaj bezdyskusyjnie - podsumował Kacper Kuszewski.

Reklama

Następnie na scenie pojawiła Maja Hyży, która po raz kolejny powaliła na kolana jurorów. Jej charakteryzacja jako Miley Cyrus wywołała szok. Jury, prowadzący oraz uczestnicy byli przekonani, że na scenę weszła prawdziwa Miley. Dopełnieniem fenomenalnej charakteryzacji był głos Mai. Wykonanie piosenki "Midnight Sky" na pewno przejdzie do historii programu. - Nie wiem, co tu się stało, to jest jakaś magia! Oddać nie tylko całą Miley Cyrus, ale też klimat i jej barwę głosu - w ogóle to jak ty wyglądasz dzisiaj! To naprawdę będzie jeden z tych sztandarów, które będą krążyły po Internecie - podsumował Adam Strycharczuk.

Lesław Żurek roztańczył wszystkich w rytmie rock’n’rolla. Tym razem wcielił się w postać Chucka Berry'ego i wykonał utwór "Johnny B. Goode". Co to był występ, co za energia! Tego wieczoru był trzecim uczestnikiem, który otrzymał owację na stojąco! - Z taką energią i z takim intensywnym ruchem wokalnie nic ci nie spadło ani z tonacji, ani z oddechu - zachwyciła się Małgorzata Walewska.

Za sprawą Anny Marii Siekluckiej z szalonych lat 60. przenieśliśmy się do lat 80. Aktorka zmierzyła się z kultowym numerem "Survivor. Eye of the Tiger", przemieniając się w Dave'a Bicklera. Było mocno i groźnie. - Mordercze spojrzenie, ta siła twojej całej sylwetki i tego wzroku była mocną bronią dzisiaj w twoim występie - podsumował Kacper. - Skupienie niesamowite i ani na momencik ja tam nie widziałam kobiety, dziewczyny. Głos brzmiał podobnie. Bardzo sobie dzielnie z tym poradziłaś - dodała Kasia.

Szóstym uczestnikiem był Piotr Gawron-Jedlikowski, który mimo kontuzji pozostał w programie i zaczarował wszystkich wykonując piosenkę "Nie dokazuj" Marka Grechuty. - Cała dostojność Marka Grechuty, mimo młodego wieku była w twojej postawie. Wspaniale uchwyciłeś wszystkie akcenty, sposób mówienia i śpiewania Marka - powiedziała Małgorzata.

Po dystyngowanym występie Piotra na scenę weszła SIA, czyli Magdalena Narożna. Na samym wejściu oczarowała charakteryzacja Magdy - przepiękna biała suknia, fryzura z dwukolorową grzywką, zasłaniającą oczy oraz wielka kokarda. Magda wykonała utwór "Courage to Change" i poradziła sobie z tym zadaniem świetnie. - Magda, żałuj, że tego nie widziałaś! - zażartowała Małgorzata Walewska - Wokalnie jesteś znakomita - dodała. - Jestem pełen podziwu dla twojej pracy, jaką wkładasz w ten program i serce, które wkładasz. Dla mnie dziś był szach-mat - podsumował Adam Strycharczuk.

Ostatnią uczestniczką była Tamara Arciuch, która wykonała jeden z najbardziej znanych na świecie utworów kabaretowo-musicalowych "Mein Herr" Lizy Minnelli. Wykonanie to przyniosło jej zasłużone zwycięstwo w programie. - Show na miarę " Kabaretu" - zachwyciła się Małgorzata. - To był twój jeden z topowych występów. Tak że gratuluję zrobionej roboty, bo było przy tym na pewno mnóstwo pracy i to widać, z lekkością się na patrzyło - podsumował Adam.


Odcinek wygrała Tamara Arciuch, która czek na 10 tysięcy złotych przekazała dla Fundacji "Serce dla maluszka" na rehabilitację dla Wawrzyńca Łabędzkiego.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama