Telekamery "Tele Tygodnia" 2010

Reklama

Żmuda Trzebiatowska najlepsza!

Marta Żmuda Trzebiatowska, dzięki głosom widzów i czytelników "Tele Tygodnia", odebrała statuetkę Telekamery 2009. Aktorka znana z serialu "Teraz albo nigdy!" uzyskała 109 353 głosów.

Marta Żmuda Trzebiatowska pojawiła się na czerwonym dywanie razem ze swoim narzeczonym, Adamem Królem, z którym startowała w "Tańcu z gwiazdami" - programie, w którym zajęli trzecie miejsce.

Nagrodę Telekamery Trzebiatowska odebrała z rąk Mariana Opani.

- Nie spodziewałam się absolutnie, ja byłam przekonana, że nagrodę odbierze Aga Dygant, ja nawet nie pomyślałam, co mam powiedzieć... Chyba powinnam się bardziej starać teraz, bo w momencie, jak odbiera się taką nagrodę, to co zostaje... - mówiła nam Trzebiatowska tuż po odebraniu statuetki - Myślę, że należy teraz dołożyć wszelkich starań, żeby pokazać, że się na nią zasłużyło, bo ja myślę, że ja jeszcze na nie zasłużyłam na tę nagrodę. Za wcześnie, żeby odbierać taką nagrodę - mówię teraz zupełnie szczerze. Dziękuję bardzo, jest to dla mnie wielkie zaskoczenie. Chcę się dalej realizować jako aktorka oczywiście i spełniać swoje marzenia i stawiać sobie kolejne cele i wyzwania i mam nadzieję, że państwa nie zawiodę, dalej swoją pracą będę udowadniać, że na to zasłużyłam. Jest naprawdę ciężki, ale cudny, nie wiem czy to on, czy ona (o statuetce - przyp. red.).

Reklama

Marta Żmuda Trzebiatowska, nominowana do nagrody po raz pierwszy, pokonała tegoroczną faworytkę - Agnieszkę Dygant, która miała szansę na trzecią statuetkę i Złotą Telekamerę. Dygant znalazła sią na drugim miejscu. W kategorii najpopularniejszej aktorki o Telekamerę 2009 walczyły także Urszula Grabowska, Anna Guzik i Katarzyna Zielińska.

"

"

Zobacz naszą relację z rozdania Telekamer 2009!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: aktorka | Marta Żmuda Trzebiatowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy