Telekamery "Tele Tygodnia" 2010

Reklama

Tomasz Karolak aktorem roku!

Tomasz Karolak, po raz pierwszy nominowany i od razu z Telekamerą! Dzięki 103 659 głosom zdobył Telekamerę 2009 i został najpopularniejszym aktorem minionego roku.

Aktor, znany z serialu "39 i pół", zdobył najwięcej głosów i odebrał statuetkę Telekamery z rąk Edyty Jungowskiej.

- Cieszę się, że mogę wręczyć tę nagrodę, także dlatego, że nigdy jej nie dostałam - powiedziała aktorka. - To jedyna okazja, by potrzymać ją przez chwilę.

- Ja też się nie spodziewałem wygranej, dlatego nie założyłem marynarki - stwierdził Karolak, nawiązując do wypowiedzi zaskoczonej nagroda Marty Żmudy Trzebiatowskiej..

- Nie byłem przygotowany, byłem po prostu na wyjeździe na Dalekim Wschodzie, gdzie teraz jest lato - powiedział nam w kuluarach aktor. - Kompletnie byłem nieprzygotowany. (...) Są emocje, teatr pełen ludzie, człowiek rzeczywiście nieprzygotowany na to wyjście. Ja tylko rzeczywiście przyrzekłem, że tę nagrodę będę dedykował mojej ekipie, która ze mną pracuje na co dzień przez te pół roku. Nie wymieniłem niestety wszystkich, bo jeszcze pudernic nie wymieniłem i innych tam szachrajców. Natomiast rzeczywiście, widzowie widzą tylko górę lodową, czyli aktorów. Za nimi stoi cały sztab ludzi, którzy wykonują potwornie ciężka pracę, o wiele cięższa niż aktorzy.

Reklama

Do tegorocznej nagrody "Tele Tygodnia" w kategorii najpopularniejszego aktora nominowani byli: Mikołaj Krawczyk, Paweł Małaszyński, Maciej Zakościelny, Cezary Żak.

Zobacz naszą relację z rozdania Telekamer 2009!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: aktor | Tomasz Karolak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy