Telekamery "Tele Tygodnia" 2010

Reklama

Majewski pokonał Cichopek!

Szymon Majewski pokonał Katarzynę Cichopek i Krzysztofa Ibisza i to on zdobył tegoroczną Telekamerę 2009. Dzięki 160 977 głosom został najpopularniejszą osobowością w rozrywce minionego roku.

Statuetkę odebrał z rąk Karola Strasburgera.

- Od lat potrafi stworzyć prawdziwie familijną atmosferę - zapowiedział gospodarza "Familiady" Artur Żmijewski, który w Teatrze Polskim w Warszawie prowadził wraz z Grażyną Torbicką ceremonię wręczenia Złotych Telekamer "Tele Tygodnia".

Majewski odebrał statuetkę w futrzanej czapce i stwierdził:

- Uwaga, zmieszczę się przed gongiem! A teraz biegnę po swoich współpracowników - i wprowadził na scenę swoich współpracowników.

- Czuję się bardzo, nic dzisiaj nie widzę, jest mi gorąco. Ale niestety, taka jest cena szpanu - powiedział nam tuż po otrzymaniu statuetki Majewski. - Bardzo dziękuję i wiem, że nieustalona jest płeć tej postaci... Zastanawiam się, czy przypadkiem te dwie tutaj - tam jest jeden duży Telekamer i tu drugi, czy to nie wyjaśnia się "Tajemnica Brokeback Mountain", bo od dłuższego czasu zastanawiam się nad płcią tej oto postaci.

Reklama

"

"

W zeszłym roku po raz trzeci triumfował Robert Janowski, dzięki czemu został obecnie laureatem Złotej Telekamery. O tegoroczną Telekamerę oprócz Majewskiego walczyli również: Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz, Doda, Maciej Orłoś i Cezary Pazura.

Zobacz naszą relację z rozdania Telekamer 2009!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Niepokonane | Majewski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy