Telekamery Tele Tygodnia 2016
Reklama

Telekamery Tele Tygodnia 2016: Kim są nominowani?

Rozpoczyna się kolejna 19. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? Joanna Kulig czy Barbara Kurdej-Szatan? Cezary Pazura czy Michał Żebrowski? Piotr Kraśko czy Agnieszka Szulim? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w lutym 2016 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

Rozpoczyna się kolejna 19. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? Joanna Kulig czy Barbara Kurdej-Szatan? Cezary Pazura czy Michał Żebrowski? Piotr Kraśko czy Agnieszka Szulim? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w lutym 2016 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.
Telekamery Tele Tygodnia - głosowanie rozpoczęte /materiały prasowe

Każdy ma swoich ulubionych aktorów, jurorów, dziennikarzy, prezenterów pogody i komentatorów sportowych. Każdy ma seriale i programy telewizyjne, na które z niecierpliwością czeka. Przez cały rok skupiają naszą uwagę i przyciągają przed ekrany telewizorów. To oni sprawiają, że nie możemy oderwać wzroku od naszego telewizora. Mamy wyjątkową okazję, żeby wyrazić swoją sympatię i wziąć udział w plebiscycie, w których nagradzane są telewizyjne osobowości.

Zapraszamy na stronę www.telekamery.pl

Reklama

Tym razem swoich ulubieńców można wybierać spośród kandydatów nominowanych przez redakcję "Tele Tygodnia" w 11 kategoriach. Po raz pierwszy głosujący zdecydują, kto jest "nadzieją telewizji". Nagrody w poszczególnych kategoriach przyznane zostaną po podliczeniu głosów, oddanych WYŁĄCZNIE za pomocą sms-ów. Swój dochód z smsowego głosowania w tej edycji Telekamer Wydawnictwo Bauer przekaże na konto Domu Artystów Weteranów w Skolimowie.

Plebiscyt, w którym wybierane są ulubione gwiazdy, seriale, programy i stacje, organizowany jest już od 19 lat przez redakcję najpoczytniejszego magazynu telewizyjnego w Polsce. Wśród nominowanych są takie osoby, jak Joanna Kulig, Barbara Kurdej-Szatan, Cezary Pazura, Michał Żebrowski, Piotr Kraśko, Agnieszka Szulim, Dorota Gawryluk, Maciej Kajdanowicz, Dorota Gardias, Jarosław Kret, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek, Maciej Musiał, Marta Manowska, Edyta Górniak, Wojciech Modest Amaro.

Zasady głosowania SMS

W tegorocznej edycji głosujemy od 30 listopada 2015 roku do 4 lutego 2016 roku wysyłając sms-y pod numer 7265 wpisując w treści kod zamieszczony przy nominacji, np. TK.A1. Jeden SMS może zawierać głos oddany tylko na jedną nominację w jednej kategorii.

UWAGA: z jednego numeru telefonu można wysłać TYLKO 11 SMS-ów (po jednym w każdej kategorii). Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł (z VAT). W przypadku oddania większej liczby głosów z tego samego numeru telefonu, za ważny uznawany jest jedynie pierwszy w każdej kategorii poprawny głos oddany zgodnie z Regulaminem Plebiscytu. Kolejne głosy są odnotowywane, lecz nie są uwzględniane w wynikach Plebiscytu i losowaniu nagród dla Uczestników.

Zachęcamy do głosowania we wszystkich kategoriach!

Nagrody dla głosujących

Wśród uczestników plebiscytu będą losowane nagrody rzeczowe. Aby wziąć udział w losowani, należy zagłosować wysyłając SMS przynajmniej w jednej kategorii na jedną nominację.

Nagrodami w tej edycji Telekamer są:
1/ Jeep Renegade (nagroda główna)
2/ serwis obiadowy Lace firmy Fyrklövern
3/ zestaw kina domowego Blu-ray 3D ze Spotify Connect Harman Hardon BDS885S+HTFS3
4/ dwa tygodniowe wyjazdy (6 noclegów) all inclusive w górach lub nad morzem w hotelach Sandra Spa w Pogorzelicy lub w Karpaczu wraz z wyżywieniem i pakietem spa
5/ pięć zestawów kosmetyków RevitaLash oraz Renegesis
6/ pięć zestawów zegarków AZTORIN Classic
7/ siedemnaście smartfonów ASUS ZenFone 2 Laser

Szczegóły dotyczące nagród można znaleźć na stronie www.telekamery.pl

Złote Telekamery

Redakcja "Tele Tygodnia" w swym najnowszym numerze (w sprzedaży od 30.11.2015) ogłosiła, że laureatami Złotych Telekamer w 19. edycji plebiscytu zostali: komentator sportowy Przemysław Babiarz, pogodynka Agnieszka Cegielska, jurorka "Mam talent!" Agnieszka Chylińska oraz mistrz mowy polskiej i taktu, prowadzący teleturniej "Jeden z dziesięciu" Tadeusz Sznuk.

W gronie szczęśliwców znalazły się także dwa kanały tematyczne - mający w swej ofercie ciekawe seriale i filmy TV Puls oraz podziwiany za znakomite koprodukcje HBO (m.in. "Pakt", "Wataha", "Bez tajemnic").

Pełna lista tegorocznych nominacji (wraz z kodami do głosowania):

Aktorka:
1. Joanna Kulig TK.A1
2. Barbara Kurdej-Szatan TK.A2
3. Monika Krzywkowska TK.3
4. Marta Lipińska TK.4
5. Edyta Olszówka TK.5

Aktor:
1. Wojciech Błach TK.B1
2. Cezary Pazura TK.B2
3. Piotr Polk TK.B3
4. Wojciech Zieliński TK.B4
5. Michał Żebrowski TK.B5

Serial:
1. "Dziewczyny ze Lwowa" TK.C1
2. "Na Wspólnej" TK.C2
3. "O mnie się nie martw" TK.C3
4. "Pierwsza miłość" TK.C4
5. "Ranczo" TK.C5

Osobowość telewizyjna:
1. Piotr Kraśko TK.D1
2. Michał Olszański TK.D2
3. Maciej Rock TK.D3
4. Agnieszka Szulim TK.D4
5. Martyna Wojciechowska TK.D5

Prezenter informacji:
1. Dorota Gawryluk TK.E1
2. Grzegorz Kajdanowicz TK.E2
3. Maciej Orłoś TK.E3
4. Diana Rudnik TK.E4
5. Tomasz Wolny TK.E5

Prezenter pogody:
1. Dorota Gardias TK.F1
2. Aleksandra Kostka TK.F2
3. Jarosław Kret TK.F3
4. Paulina Sykut-Jeżyna TK.F4
5. Tomasz Wasilewski TK.F5

Komentator sportowy:
1. Mateusz Borek TK.G1
2. Jacek Laskowski TK.G2
3. Dariusz Szpakowski TK.G3
4. Andrzej Twarowski TK.G4
5. Wojciech Zawioła TK.G5

Juror:
1. Wojciech Modest Amaro TK.H1
2. Agustin Egurrola TK.H2
3. Edyta Górniak TK.H3
4. Tomson i Baron TK.H4
5. Małgorzata Walewska TK.H5

Program rozrywkowy:
1. Mam talent! TK.K1
2. Paranienormalni Toonight TK.K2
3. Rolnik szuka żony TK.K3
4. The Voice of Poland TK.K4
5. Twoja Twarz Brzmi Znajomo TK.K5

Serial fabularno-dokumentalny:
1. "Malanowski i Partnerzy" TK.L1
2. "Na sygnale" TK.L2
3. "Policjantki i policjanci" TK.L3
4. "Sensacje XX wieku" TK.L4
5. "Szkoła" TK.L5

Nadzieja telewizji:
1. Paulina Chruściel TK.M1
2. Piotr Głowacki TK.M2
3. Marta Manowska TK.M3
4. Maciej Musiał TK.M4
5. Stefan Pawłowski TK.M5

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer Tele Tygodnia odbędzie się 22 lutego 2016 roku w Teatrze Polskim w Warszawie i będzie transmitowane przez TVP2. Wyniki plebiscytu zostaną opublikowane w 9. wydaniu Tele Tygodnia (w sprzedaży od 29.02.2014 r.). W plebiscycie nie biorą udziału stacje tematyczne, gdyż w tej kategorii redakcja sama przyzna statuetki za wybitne osiągnięcia telewizyjne w 2015 roku.

Regulamin głosowania na stronie www.telekamery.pl oraz w siedzibie Organizatora.

Zapraszamy do udziału w plebiscycie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Telekamery
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy