Maciej Rock

Maciej Rock
narodowość
Polska
1,0
Oceń
Głosy
2

Biografia

Maciej Rock — wiek, wzrost i początki kariery

Maciej Rock — wzrost: około 180 cm | Maciej Rock — ile ma lat i gdzie się urodził?

Maciej Rock urodził się 13 maja 1978 roku w Otwocku. W 1996 roku rozpoczął studia na kierunku zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Nie ukończył jednak nauki, a przyszłość postanowił związać z mediami. 

Maciej Rock — prawdziwe nazwisko

Wśród internautów i osób obserwujących życie polskiego prezentera i dziennikarza, pojawia się wiele pytań na temat tego, jak w rzeczywistości nazywa się Maciej Rock. Nazwisko dziennikarza wzbudza zainteresowanie, a nowi fani często są przekonani o tym to pseudonim. W rzeczywistości jednak prezenter faktycznie ma na nazwisko Rock.

Maciej Rock — rozwój kariery

Maciej Rock publiczną działalność rozpoczął od występów w radiu Tok FM. W latach 2000-2001 prowadził tam program pt. Sułtani nocy. Doświadczenie zdobywał również w krakowskim Radiu Alfa oraz warszawskim Radiu Kolor. W 2002 roku Maciej Rock zaczął pojawiać się w telewizji. Dla stacji Polsat prowadził takie programy jak Idol, Fabryka Gwiazd, Must be the music. Tylko muzyka, Się kręci, czy Przebojowe dzieci. W 2007 roku na antenie Polskiego Radia Bis prowadził audycję Mocna Trzydziestka. W 2013 roku przeszedł do radia RMF Maxx.W 2023 roku zastąpił Piotra Gąsowskiego w roli współprowadzącego program Twoja twarz brzmi znajomo.

Maciej Rock — dorobek artystyczny

Maciej Rock to postać charakterystyczna i rozpoznawalna w mediach. Fani cenią sobie jego obecność w popularnych programach realizowanych przez Telewizję Polsat. Dziennikarz był dwukrotnie nominowany do nagrody Telekamery, w 2012, jak i 2016 roku, w kategorii Osobowość telewizyjna.

Życie prywatne i dzieci Macieja Rocka

Duże zainteresowanie tym, jak żyje Maciej Rock, sprawiło, że fani jego dziennikarskiego i prezenterskiego talentu poszukują w sieci danych na temat prezentera. Maciej Rock dzieci, Maciej Rock ojciec, Maciej Rock z partnerką, Maciej Rock rodzice — to frazy, które często pojawiają się w internetowych wyszukiwarkach. Żoną dziennikarza jest Magdalena Rock. Małżeństwo ma trójkę dzieci — dwie córki i jednego syna. Prezenter w wywiadach wielokrotnie podkreśla, że rodzina jest dla niego bardzo ważna i to dla niej zmienił priorytety w życiu.

Wiadomości