Taniec z Gwiazdami - wiosna 2018
Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Jurorzy trenują uczestników

Półfinał 8 edycji "Tańca z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. W piątek, 4 maja, w programie zobaczymy po trzy tańce w wykonaniu każdej z par. Do jednego z nich nasze gwiazdy trenowały pod czujnym okiem jurorów. Popek i Janja Lesar ćwiczyli jive'a z Olą Jordan, Kasia Dziurska i Tomasz Barański pobierali lekcje paso doble u Michała Malitowskiego, a Beata Tadla i Jan Kliment zatańczą tango przygotowane przez Iwonę Pavlović.

Półfinał  8 edycji "Tańca z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. W piątek, 4 maja, w programie zobaczymy po trzy tańce w wykonaniu każdej z par. Do jednego z nich nasze gwiazdy trenowały pod czujnym okiem jurorów. Popek i Janja Lesar ćwiczyli jive'a z Olą Jordan, Kasia Dziurska i Tomasz Barański pobierali lekcje paso doble u Michała Malitowskiego, a Beata Tadla i Jan Kliment zatańczą tango przygotowane przez Iwonę Pavlović.
Kasia Dziurska i Tomasz Barański pobierali lekcje paso doble u Michała Malitowskiego /Polsat

Jeśli Beata i Jan zrobią wszystko tak, jak sobie założyliśmy, powinien wyjść z tego piękny taniec" - przekonuje Iwona Pavlović.

"Będzie intymnie. Punktowe światło, oszczędne stroje. Beata ma klasę, ale też i niezbędny w tangu pazur i ten taniec na pewno może być jej mocnym punktem" - dodaje.

"Cieszę się także dlatego, że mogłam Beatę poznać bliżej. Z jednej strony jest silna i poukładana, a z drugiej subtelna, wrażliwa i w tańcu pełna kobiecego wdzięku - opowiada Iwona Pavlović.

Zobaczcie, jak wyglądały wspólne treningi gwiazd z jurorami programu. Półfinał "Tańca z Gwiazdami" już w piątek, 4 maja, o godzinie 20:05.

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 8
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy