Reklama

Jak Paulina Chylewska ćwiczy walca wiedeńskiego? [wideo]

Tylko w Interii możecie zobaczyć, jak Paulina Chylewska przygotowuje się do kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami".

Tylko w Interii możecie zobaczyć, jak Paulina Chylewska przygotowuje się do kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami".
Paulina Chylewska i Jacek Jeschke w pierwszy odcinku zatańczyli walca angielskiego /AKPA

W czwartym odcinku siódmej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" popularna dziennikarka i prezenterka zatańczy ze swoim partnerem i trenerem Jackiem Jeschke walca wiedeńskiego.

"Po dwóch odcinkach wracam do standardu i strasznie się cieszę. Czuję się cudownie, fantastycznie, nie ma aż tak dużego stresu przed piątkiem" - mówi Paulina Chylewska.

Zobaczcie, jak wyglądał ich taniec na próbie tuż przed piątkowym występem na żywo! Tylko w Interii!

Przypomnijmy, że Paulina Chylewska zachwyciła jurorów już w pierwszym odcinku nowej edycji tanecznego show, kiedy z Jackiem Jeschke zaprezentowali walc angielski.

Reklama

"Genialne" - Iwona Pavlović aż wstała, by pokłonić się dziennikarce. "To jest pierwszy odcinek, a to był taniec godny finału" - ze znawstwem ocenił Andrzej Grabowski. Beata Tyszkiewicz przeciwnie - nie była zaś w ogóle zaskoczona. "Pani jest utalentowana w wielu dziedzinach" - powiedziała jurorka. W szoku był za to Michał Malitowski, który docenił "piękną sylwetkę i piękny pion".

Para otrzymała wówczas 37 punktów (w tym 10-tkę od Iwony Pavlović).

A jak będzie tym razem? Emisja czwartego odcinka programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" już w piątek, 24 marca, w Polsacie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 7 | Paulina Chylewska

Reklama

Reklama

Reklama