Sanatorium miłości

Reklama

Jacek Kurski: Widzowie pokochali "Sanatorium miłości"

Widzowie pokochali "Sanatorium miłości" - obwieścił na Twitterze prezes TVP, Jacek Kurski. Ile osób obejrzało drugi odcinek popularnej produkcji?

Widzowie pokochali "Sanatorium miłości" - obwieścił na Twitterze prezes TVP, Jacek Kurski. Ile osób obejrzało drugi odcinek popularnej produkcji?
Marta Manowska i bohaterowie "Sanatorium miłości" /AKPA

Od początku Telewizja Polska zapowiadała ten program jako godnego następcą produkcji "Rolnika szuka żony".

Perypetie rolników w niedzielne wieczory oglądało prawie 4 mln widzów. Jak jest z "Sanatorium miłości"?

"Jest jest jest! 4 mln śr. 1. odc. Sanatorium miłości: pik 4,26 mln. Dziękuję! Czułem, że tak będzie" - napisał na Twitterze po emisji pierwszego odcinka Jacek Kurski.

Drugi odcinek także także cieszył się sporą popularnością.

"Widzowie pokochali Sanatorium miłości. W 2. odcinku znów 4 mln! pik 4,15 mln. TVP1 bezkonkurencyjna" - taki wpis pojawił się na Twitterze prezesa TVP.

Reklama

"To program, który łamie stereotypy myślenia o starszych ludziach. Nie jest tak, że osoby 60+ nie są już niczym zainteresowane, że tylko siedzą przed telewizorem. One naprawdę mają ochotę na życie, na wyzwania, na nowe przygody, zachowały młodość" - mówi o programie prowadząca, Marta Manowska.

"Nasi bohaterowie wcześniej się nie znali, a weszli ze sobą nawzajem w fenomenalne relacje. Mam poczucie, że jest w nich wielka otwartość, wielka radość życia, spontaniczność, a zarazem pogodzenie się z losem, ze wszystkim, co się w przeszłości wydarzyło" - dodaje dziennikarka.

Bohaterami "Sanatorium miłości" jest 12 emerytów: Janina, Joanna, Małgorzata, Teresa, Walentyna i Wiesława oraz Cezary, Krzysztof, Lesław, Marek i dwóch Ryszardów. To dwanaście osób, które różnią się charakterami, osobowością, pasjami, jak i życiowym doświadczeniem. Każde z nich jest samotne i każde szuka drugiej połówki.

Co wydarzy się w trzecim odcinku "Sanatorium miłości"? Przede wszystkim dowiemy się, kto został "Kuracjuszem dnia". Poza tym uczestnicy będą się bawić w parku linowym, niektórzy po raz pierwszy w życiu spróbują jazdy konnej.

Kolejny odcinek "Sanatorium miłości" już w najbliższą niedzielę, 3 lutego, w TVP1.

Prezes TVP jest zachwycony programem i wynikami oglądalności, ale internauci mają inne zdanie na temat produkcji.

Jeden z bohaterów zbiera cięgi od internautów. Na pana Ryszarda posypała się lawina nieprzychylnych komentarzy. Co na to TVP? Szczegóły tutaj.


INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy