"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Czy mężczyźni wolą szukać miłości na wsi?

Czy dziewczyna z miasta nadaje się na żonę? Czy faceci wolą szukać miłości na wsi? Nie tylko na te pytanie próbowali odpowiedzieć w programie telewizyjnym bohaterowie czwartej edycji "Rolnik szuka żony" - Karol i Zbigniew.

Czy dziewczyna z miasta nadaje się na żonę? Czy faceci wolą szukać miłości na wsi? Nie tylko na te pytanie próbowali odpowiedzieć w programie telewizyjnym bohaterowie czwartej edycji "Rolnik szuka żony" - Karol i Zbigniew.
Goście "Pytania na Śniadanie" - Julita Czarnecka, Karol Raczyński i Zbigniew Kraskowski /materiały prasowe

Czy kobiety zastanawiają się nad tym, w jaki sposób mężczyźni szukają wybranki na całe życie? Okazuje się, że nie chodzi tylko o wygląd czy charakter. Czasami równie ważnym czynnikiem jest pochodzenie kobiety. To, czy urodziła się i wychowała w małej miejscowości, czy od zawsze mieszka w mieście - może mieć dla nich znaczenie.

W programie "Pytanie na Śniadanie" gośćmi Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela byli Karol Raczyński i Zbigniew Kraskowski, bohaterowie czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" oraz socjolożka Julia Czarnecka.

Reklama

Wszyscy zastanawiali się, czy są jakieś oczywiste różnice pomiędzy dziewczynami ze wsi i z miasta?

"Zarówno na wsi, jak i w mieście są fajne dziewczyny, wykształcone i inteligentne. Nie możemy tego rozróżniać na wieś - miasto. Tu bardziej chodzi o charakter, wychowanie w domu i to, jaką pracą się zajmujemy. Na wsi jest nienormowany czas pracy i nie zawsze mamy czas dla siebie. Czy dziewczyna z miasta zawsze to zrozumie?" - mówił Karol.

"Osoby ze wsi bardzo cenią wartości rodzinne i łatwiej z nimi tworzyć klasyczną, polską rodzinę. W mieście to się już rozmywa" - dodał rolnik.

"Może to jest jakiś stereotyp, że dziewczyny z miasta na wieś nie... W moim przypadku, powiedziałbym, że to dziewczyna musi wiedzieć czego chce, jakie ma cele w życiu, czy chce mieć rodzinę tradycyjną. Ja nie zakładam tego, że moja żona musi pracować ze mną w gospodarstwie. To jest duży postęp na wsi, że kobieta może pracować gdzie indziej" - stwierdził Zbigniew.

"Nie ma znaczenia, czy to wieś czy miasto. Ludzie muszą się poznać i dopiero wtedy okazuje się, czy pasują do siebie czy nie" - przyznał.

Przypomnijmy, że Zbigniew nie znalazł szczęścia w programie i nadal szuka kobiety swego życia. Z kolei Karol związał się z Jagodą, która napisała do niego list, choć początkowo nie brała udziału w produkcji - para planuje wspólną przyszłość.

Tymczasem zbliża się piąta edycja programu "Rolnik szuka żony". Pierwszy odcinek już na początku września w TVP1.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy