"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Będzie 9. edycja. TVP ogłosiła casting

TVP ogłosiła, że powstanie kolejna, dziewiąta już edycja programu "Rolnik szuka żony". Kto może się zgłaszać? Sprawdźcie!

TVP ogłosiła, że powstanie kolejna, dziewiąta już edycja programu "Rolnik szuka żony". Kto może się zgłaszać? Sprawdźcie!
"Rolnik szuka żony 8" [odcinek 8.]: Elżbieta i Marek /TVP /materiały prasowe

"Jeżeli jesteś Rolnikiem lub Rolniczką stanu wolnego, szukasz miłości i nie boisz się wyzwań, to właśnie Ciebie szukamy!" - informuje Telewizja Polska o naborze do programu "Rolnik szuka żony".

"Rolnik szuka żony": Nabór do 9. edycji

Informacja o tym, że TVP zdecydowała się na realizację kolejnej edycji pojawiła się pod koniec ósmego odcinka "Rolnika". Potem na oficjalnym profilu produkcji na Facebooku zamieszczono post z dodatkowymi informacjami.

Reklama

"Wypełnij formularz zgodnie z instrukcjami, a następnie czekaj na kontakt telefoniczny od naszej redakcji (skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami). Pamiętaj aby wpisać poprawny numer telefonu - w przeciwnym razie nie będziemy w stanie potwierdzić Twojego zgłoszenia" - brzmi instrukcja zgłoszenia się do programu.

"Nieważne, czy masz małe czy duże gospodarstwo. Nieważne, czy hodujesz zwierzęta, uprawiasz pole czy zajmujesz się jedną z tysięcy dziedzin rolnictwa. Ważne, że szukasz i potrzebujesz miłości" - dodaje TVP.

Przypomnijmy, że jest już kilka par, które znalazły szczęście w programie. Z tych małżeństw narodziło się również kilkoro dzieci. Jak będzie tym razem? Na razie swoje wybranki mają już Kamil i Krzysztof.

Kamila, Elżbieta i Stanisław wciąż się wahają. Co zrobią? Tego dowiemy się w najbliższą niedzielę, w dziewiątym odcinku "Rolnik szuka żony".

Czytaj więcej:

"Rolnik szuka żony": Kamila już wybrała? "Tata nie będzie zadowolony"

Gwiazda polskiego kabaretu walczy z nowotworem

Kożuchowska znowu w łóżku z Karolakiem! "To musi być miłość" 

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy