"Rolnik szuka żony"
Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Co w 3. odcinku? "Emocje mogą być duże"

W trzecim odcinku ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" bohaterowie będą musieli zdecydować, kogo zaproszą do swych domów. Widzowie wszystkiego dowiedzą się już w niedzielę, 3 października, wieczorem w TVP1.

W trzecim odcinku ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" bohaterowie będą musieli zdecydować, kogo zaproszą do swych domów. Widzowie wszystkiego dowiedzą się już w niedzielę, 3 października, wieczorem w TVP1.
"Rolnik szuka żony 8": Katarzyna - jedna z kandydatek Kamila /materiały prasowe

Nadszedł czas trudnych decyzji. Kamila, Elżbieta, Stanisław, Kamil i Krzysztof będą musieli zdecydować, kogo zaproszą do swoich domów. Zanim podejmą tę decyzje, czeka ich jeszcze jeden etap.

Każdy z bohaterów produkcji TVP "Rolnik szuka żony 8" do kolejnego etapu może zaprosić maksymalnie pięć osób. Następnie, zgodnie z zasadami programu, każdy będzie musiał wybrać tylko trzy osoby, które pojawią się w ich domach.

W podjęciu decyzji ma im pomóc wspólne, aktywne spędzenie czasu. Czy to wystarczy, by poznać się bliżej? Czy rolnicy zyskają pewność, kogo chcą gościć w swoim domu?

Reklama

Na oficjalnym profilu programu "Rolnik szuka żony" na Facebooku pojawił się właśnie zwiastun trzeciego odcinka produkcji TVP.

"Rolnik szuka żony 8": Co wydarzy się w 3. odcinku? [zwiastun]

W tym odcinku każdy z rolników będzie miał trochę czasu, żeby poznać swoich kandydatów. Przygotowano dla nich zabawy, aby nieco rozluźnić napiętą atmosferę. "Jak tu się dużo dzieje", "Emocje mogą być duże", "I się zaczęło. Lawina" - mówią bohaterowie.

Ze zwiastuna można się dowiedzieć, że niektóre kandydatki (np. 23-letniego rolnika Kamila) nie wytrzymały napięcia i polały się łzy. Czy to były łzy szczęścia czy zawodu? Tego dowiemy się dopiero w niedzielę.

Widać, że Kamila świetnie dogaduje się ze swoimi kandydatami. Do 27-letniej Kamili przyjechało dziewięciu przystojnych mężczyzn. W drugim etapie znaleźli się ci, którzy zrobili na rolniczce najlepsze wrażenie podczas "stolikowych" rozmów, między innymi Adam i Jan. Którego z nich wybierze rolniczka?

Tymczasem stało się jasne, że znany z "Sanatorium miłości" Andrzej (poznaj szczegóły jego obecności w show TVP - kliknij) nie znalazł szczęścia w kolejnym programie. Nie trafił do wybranej przez Elżbietę "piątki" kandydatów. Na kogo postawiła bohaterka?

Program cieszy się coraz większym powodzeniem u widzów. Pierwszy odcinek "Rolnika" obejrzało 2,9 mln widzów, a drugi już 3,1 mln widzów. Czy trzecia część ósmej edycji znowu podbije serca fanów produkcji TVP? Kolejny odcinek już 3 października w telewizyjnej Jedynce.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy