"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 6": Kandydatka Seweryna w sukni ślubnej? Diana znalazła "drugą połowę"?

Diana, jedna z kandydatek Seweryna, pokazała się ostatnio na swym Instagramie w sukni ślubnej. Czyżby jakieś zmiany w życiu uczestniczki programu "Rolnik szuka żony"?

Diana, jedna z kandydatek Seweryna, pokazała się ostatnio na swym Instagramie w sukni ślubnej. Czyżby jakieś zmiany w życiu uczestniczki programu "Rolnik szuka żony"?
"Rolnik szuka żony 6": Rozmowa Seweryna i Diany /TVP /materiały prasowe

Przypomnijmy, że Seweryn zaprosił do swego domu Marlenę, Joannę i Dianę. Rolnik nie ukrywał, że od początku pomiędzy nim a Marleną coś zaiskrzyło. Diana, zdając sobie sprawę z tej sytuacji, postanowiła jednak dać rolnikowi szansę.

Kiedy para wybrała się na randkę, Seweryn nie spodziewał się, że kobieta zada mu kilka niewygodnych pytań.

"Musiałeś kłamać?" - zapytała go wprost Diana w siódmym odcinku. O co mogło chodzić? Okazało się, że rolnik miał kontakt z Marleną przed zaproszeniem kobiet do domu, ale się do tego nie przyznał. To nie jest zgodne z regulaminem.

Reklama

"Jako mężczyzna jesteś dla mnie skreślony" - powiedziała Diana.

Diana ostatecznie postanowiła opuścić dom rolnika. "Uważam, że kobieta w pewnym momencie powinna mieć swoją klasę, swoją godność i po prostu odejść" - wyznała przed kamerami.

Seweryn raczej nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Cała sytuacja została szeroko skomentowana w sieci; internauci nie tylko wyrażali podziw dla kandydatki Seweryna, która - ich zdaniem - podjęła najlepszą decyzję, ale przede wszystkim mocno skrytykowali rolnika.

Sporo komentarzy dotyczyło również zachowania Diany, które spotkało się z uznaniem widzów: "Mega mądra i rozsądna dziewczyna, przejrzała go na wylot. Powodzenia Diana, należy Ci się szacunek", "Bardzo odpowiedzialnie poprowadziła ten wątek. Teraz niech Seweryn żałuje. Na początku wydawał się taki szczery, jak widać, pozory mylą", "Brawo Diana!!! Klasa sama w sobie. Ale załatwiła chłopaczka".

Po zakończeniu programu kobieta zamieściła na swym Instagramie kilka zdjęć, które wzbudziły duże zainteresowanie fanów programu TVP1. Na jednym z nich Diana jest w suknie ślubnej! Czyżby znalazła swoją "drugą połowę"?

"O proszę czyli Dina poznała swoją drugą połówkę", "Seweryn zobacz co straciłeś", "Gratulacje wszystkiego dobrego na nowej drodze życia... A jednak można znaleźć swoją miłość po za programem jeszcze istnieją normalni faceci" - takie komentarze pojawiły się pod zdjęciem Diany".

Okazało się jednak, że kandydatka Seweryna założyła ślubną kreację jako modelka na targach ślubnych.

Na innym zdjęciu Diana pojawiła się razem z Natalią, jedną z kandydatek Sławomira. Czyżby kobiety się zaprzyjaźniły już po programie?

Finałowy odcinek programu "Rolnik szuka żony 6" w najbliższą niedzielę, 1 grudnia, w TVP1.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama