"Rolnik szuka żony"
Reklama

​Marta Manowska pokazała zdjęcie bez makijażu. Reakcje internautów?

Marta Manowska stawia zazwyczaj na mocne podkreślenie oczu lub ust. Kiedy więc zamieściła na swym profilu na Instagramie zdjęcie bez makijażu, spotkało się to z różnymi reakcjami. Dlaczego?

Marta Manowska stawia zazwyczaj na mocne podkreślenie oczu lub ust. Kiedy więc zamieściła na swym profilu na Instagramie zdjęcie bez makijażu, spotkało się to z różnymi reakcjami. Dlaczego?
Dwa oblicza Marty Manowskiej /AKPA

Gospodyni programu "Rolnik szuka żony" lubi mocny makijaż, ale na jej Instagramie nie brakuje też zdjęć, pokazujących naturalność dziennikarki. Niestety, jedna z jej fotek spotkała się z nie do końca dobrym odbiorem.

Marta Manowska zazwyczaj stawia na podkreślenia jednego elementu twarzy. Najczęściej są to oczy lub usta. Można ją też zobaczyć w delikatniejszym wydaniu, jednak jej twarz bez żadnych kosmetyków zobaczyć można dopiero na jej profilu na Instagramie. Tam Manowska od czasu do czasu dzieli się zdjęciami, na których jest bez makijażu.

Reklama

Prowadząca "Rolnik szuka żony" ostatnio podzieliła się zdjęciem, na którym trudno dopatrywać się ingerencji w wygląd kosmetykami do makijażu. W takiej wersji prezentuje się bardzo delikatnie. Naturalna odsłona Marty Manowskiej wywołała zachwyt wśród jej fanów, którzy nie szczędzili jej miłych komentarzy. Niestety, nie wszystkim spodobał się pewien szczegół...

"Widzę, że się pani dorobiła na telewizji publicznej na programie. Bo ciuchy i dodatki takie dosyć z najwyższej półki" - brzmi jeden z komentarzy internautów, któremu nie spodobało się to, że Marta zrobiła sobie zdjęcie w szalu pochodzącym z kolekcji Louis Vuitton.

O ile sama Manowska najwyraźniej postanowiła nie odpowiadać na zaczepkę, o tyle wśród fanów znalazły się osoby, które stanęły po jej stronie. Zwróciły one uwagę na to, że prowadząca "Rolnika" zapracowała sobie na to, by pozwolić sobie na kupno luksusowego dodatku.

Tymczasem już w następną niedzielę, 23 września, zobaczymy kolejny odcinek piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Do rolników przyjadą wybrane przez nich kobiety. Na jakie powitanie mogą liczyć kandydatki?

Sprawdź nasz program telewizyjny - kliknij!

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 5 | Marta Manowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy